Vrijstaande woning te koop: Wezelhof 64, Cuijk
22 uur geleden ontdekt

Wezelhof 64

Cuijk Padbroek, Land van Cuijk

€ 600.000
Buurt Cuijk Padbroek, CuijkBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 232m²
74% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Cuijk

Deze vrijstaande woning aan de Wezelhof in Cuijk biedt met 232 m² woonoppervlak flink de ruimte, 74% meer dan het buurtgemiddelde. Het perceel van 650 m² geeft je een ruime tuin en voldoende privacy. De woning uit 1984 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €600.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Land van Cuijk voor een vergelijking.

De buurt Cuijk Padbroek

De buurt Cuijk Padbroek is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 1.600 woningen is 90% eengezins en 61% koop. De buurt telt 3.560 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op een kleine kilometer afstand. Ook de Coop en een andere Albert Heijn zijn binnen twee kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar basisschool Harlekijn (731 m) of De Zevensprong (748 m). Voor speciaal onderwijs is De Wingerd om de hoek (370 m). Het treinstation ligt op 2,2 km. De gemeente Land van Cuijk biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Kolmeijer Land van Cuijk op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 2.586
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte650m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtCuijk Padbroek
WijkCuijk
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Wezelhof 64, Cuijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Cuijk Padbroek

Inwoners3.560
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cuijk Padbroek

Woningvoorraad1.600
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Grotestraat 99
1074m
Coop
Maasburg 24
1979m
Albert Heijn
Smidstraat 70
1990m

Scholen

16 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Wingerd
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
370m
De Wingerd
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
375m
Basisschool Harlekijn
Basisonderwijs · 126 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over Wezelhof 64, Cuijk

Welk energielabel heeft Wezelhof 64?

De woning aan Wezelhof 64 in Cuijk heeft energielabel C.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€539.000) en de mediaan (€439.000). Maar met 232 m² woonoppervlak is het een uitzonderlijk ruime woning. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.970, wat bij 232 m² neerkomt op zo'n €921.000, dus de vraagprijs is relatief gunstig voor de oppervlakte.

Hoe is de buurt Cuijk Padbroek om in te wonen?

Cuijk Padbroek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er is een park op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het treinstation op 2,2 km biedt een goede OV-verbinding.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1984. Je kunt een redelijke energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen met label A of B.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 650 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. De tuin biedt voldoende plek voor een terras, gazon en misschien een moestuin. De exacte indeling kun je het beste zelf bekijken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Harlekijn (731 m) en De Zevensprong (748 m). Ook is er speciaal onderwijs (De Wingerd) op 370 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Cuijk (0,9 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Cuijk ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar Nijmegen, Den Bosch en verder reizen.

Kolmeijer Land van Cuijk
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.