Vrijstaande woning te koop: Wielewaalstraat 18A, De Lutte
KopenLosserVrijstaande woningenWielewaalstraat 18A

Wielewaalstraat 18A

De Lutte kern, Losser

€ 698.000
Buurt De Lutte kern, De LutteBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Lutte

Deze vrijstaande woning aan de Wielewaalstraat 18A in De Lutte ademt rust en ruimte. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 662 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2001 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Losser.

De buurt: De Lutte kern

De Lutte kern is een dorpse buurt met 2.640 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. Het is er rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt De Lutte kern kenmerkt zich door een hoog percentage eengezinswoningen (92%) en koopwoningen (81%).

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR om de hoek (op 326 meter). De Plechelmus-School is ook op loopafstand (366 meter). Voor de dagelijkse boodschappen is de SPAR dichtbij, maar voor een grotere supermarkt moet je naar Oldenzaal of Enschede. De gemeente Losser biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 2.861
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte662m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtDe Lutte kern
WijkDe Lutte
GemeenteLosser

Locatie

Wielewaalstraat 18A, De Lutte

Buurt statistieken

Gegevens uit De Lutte kern

Inwoners2.640
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Plechelmusstraat 4
326m
Albert Heijn
Burg Wallerstraat 133
3872m
Lidl
Molenstraat 16-18
3986m

Scholen

12 binnen 5 km

Plechelmus-School
Basisonderwijs · 250 leerlingen
366m
De Meander
Speciaal onderwijs · 15 leerlingen
3600m
Twents Carmel College, locatie Potskampstraat
Voortgezet onderwijs · 914 leerlingen
3715m

Veelgestelde vragen

Over Wielewaalstraat 18A, De Lutte

Welk energielabel heeft Wielewaalstraat 18A?

De woning aan Wielewaalstraat 18A in De Lutte heeft energielabel A.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 244 m² met een perceel van 662 m² in De Lutte. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van De Lutte?

De Lutte ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (319), wat duidt op een rustige woonomgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (SPAR) zit op 326 meter, een basisschool op 366 meter, en een huisartsenpraktijk op 0,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oldenzaal (4,9 km). Er zijn ook restaurants en een bibliotheek op loopafstand.