Vrijstaande woning te koop: Zaaimansakker 26, Dedemsvaart
KopenHardenbergVrijstaande woningenZaaimansakker 26

Zaaimansakker 26

Dedemsvaart-Zuidoost, Hardenberg

€ 810.000
Buurt Dedemsvaart-Zuidoost, DedemsvaartBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in rustige Dedemsvaartse buurt

Deze vrijstaande woning aan de Zaaimansakker 26 in Dedemsvaart ademt rust en ruimte. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 757 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €810.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hardenberg.

Dedemsvaart-Zuidoost: groen en kindvriendelijk

De buurt Dedemsvaart-Zuidoost is een rustige woonwijk met veel groen. Van de woningen is 92% eengezinswoning en 74% is koop. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat zorgt voor een dorpse sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijks leven: voorzieningen op loopafstand

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: Christelijke Basisschool de Ark en Basisschool de Eiber liggen op loopafstand, en Kindcentrum De Regenboog ook. Voor voortgezet onderwijs is er het Zeven Linden College, tien minuten lopen. De gemeente Hardenberg biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vrieling Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 810.000
Prijs per m²€ 4.091
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte757m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtDedemsvaart-Zuidoost
WijkDedemsvaart
GemeenteHardenberg

Locatie

Zaaimansakker 26, Dedemsvaart

Buurt statistieken

Gegevens uit Dedemsvaart-Zuidoost

Inwoners3.010
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 69
932m
Jumbo
Markt 32
1024m
Aldi
Julianastraat 81
1174m

Scholen

13 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Ark
Basisonderwijs · 203 leerlingen
535m
Basisschool de Eiber
Basisonderwijs · 109 leerlingen
658m
Kindcentrum De Regenboog
Basisonderwijs · 237 leerlingen
759m

Veelgestelde vragen

Over Zaaimansakker 26, Dedemsvaart

Welk energielabel heeft Zaaimansakker 26?

De woning aan Zaaimansakker 26 in Dedemsvaart heeft energielabel A.

Is €810.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €810.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Dedemsvaart. De woning is ruim (198 m²) met een groot perceel (757 m²) en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktprijs hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Dedemsvaart-Zuidoost?

Het treinstation ligt op 13 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (975), wat past bij een rustige, groene woonwijk.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de meeste dagelijkse voorzieningen zijn op loopafstand. Binnen een kilometer vind je meerdere supermarkten (Albert Heijn, Jumbo, Aldi, Lidl) en basisscholen. Ook een huisartsenpraktijk, kinderdagverblijf en park zijn dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Dedemsvaart of Hardenberg.