Vrijstaande woning te koop: Zandhoeklaan 4, Westerbork

Zandhoeklaan 4

Westerbork, Midden-Drenthe

€ 549.000
Buurt Westerbork, WesterborkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 255m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Westerbork

Deze vrijstaande woning uit 1936 ademt sfeer en geschiedenis. Met 218 m² woonoppervlak en een perceel van 525 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Midden-Drenthe.

Westerbork: een dorp met voorzieningen

Westerbork is een dorp met ruim 4500 inwoners, waar het aandeel 65-plussers opvalt. De buurt wordt gewaardeerd met een 7,5 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Gezellige, leuke buurt niet ver van het centrum." De omgeving biedt rust en ruimte, met een lage stedelijkheidsgraad. Meer over de buurt lees je op de pagina over Westerbork.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op een paar minuten lopen. Ook een huisartsenpraktijk en basisscholen zoals IKC de Lindelaar en Kindcentrum De Wegwijzer zijn om de hoek. Het treinstation ligt op 7,2 km afstand. De gemeente biedt een compleet plaatje van wonen in de regio; bekijk de pagina over gemeente Midden-Drenthe.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zinger Vastgoed B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 2.518
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte525m²
Bouwjaar1936
EnergielabelE
BuurtWesterbork
WijkWesterbork
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Zandhoeklaan 4, Westerbork

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Sam
15-06-2024
Gezellig

Gezellige, leuke buurt niet ver van het centrum

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerbork

Inwoners4.525
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 8
255m
Lidl
Brinklaan 2
270m
Albert Heijn
Weversstraat 3
6444m

Scholen

3 binnen 5 km

IKC de Lindelaar
Basisonderwijs · 225 leerlingen
560m
Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
591m
Basisschool de Wenteling
Basisonderwijs · 55 leerlingen
4681m

Veelgestelde vragen

Over Zandhoeklaan 4, Westerbork

Welk energielabel heeft Zandhoeklaan 4?

De woning aan Zandhoeklaan 4 in Westerbork heeft energielabel E.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 218 m² met een perceel van 525 m² in Westerbork. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ruimte en het karakter van de woning.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E duidt op een matige energiezuinigheid. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat de woning uit 1936 komt, wat vaak gepaard gaat met minder goede isolatie.

Hoe is de buurt Westerbork om in te wonen?