Zijdeweg 47

Nieuw-Wassenaar, Wassenaar

€ 2.650.000
Buurt Nieuw-Wassenaar, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1005m²
1005m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een landgoed in Wassenaar

Deze vrijstaande woning uit 1872 ademt historie en rust. Met een woonoppervlak van maar liefst 1005 m² en een perceel van 25630 m² is dit een buitenplaats in de stad. De woning heeft energielabel E, wat bij dit bouwjaar niet verrassend is. De vraagprijs van €2.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar om een beeld te krijgen.

Nieuw-Wassenaar: rust en privacy

De buurt Nieuw-Wassenaar staat bekend om zijn rust en ruimte. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,13. Een bewoner zegt: "Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy." Een ander noemt het "rustig en relaxed", maar merkt op dat er weinig contact is met buren. De buurt telt 1440 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, stille omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op tien minuten lopen, of PLUS en Hoogvliet op iets meer dan een kwartier. De Bloemcampschool (basisonderwijs) ligt om de hoek, op 5 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het 's Gravendreef College, op een half uur fietsen. De gemeente Wassenaar biedt verder rust en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Redres de Bouwkunstmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.650.000
Prijs per m²€ 2.637
Woonoppervlakte1005m²
Perceeloppervlakte25630m²
Bouwjaar1872
EnergielabelE
BuurtNieuw-Wassenaar
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Zijdeweg 47, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
JGA
01-07-2025
Privé maar rustig

Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy. Het is alleen wel slecht te bereiken, zeker als de Rijksstraatweg dicht is of de A44. Dus is de bereikbaarheid matig en kan verbeterd worden.

8.1
JGA
10-12-2024
Rustig en relaxed

Het is een rustige buurt met veel privacy en natuur, alleen is er weinig contact met buren en andere buurtbewoners door deze privacy.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Wassenaar

Inwoners1.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

45 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1079m
PLUS
Ursulaland 70-84
1354m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
1695m

Scholen

33 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
794m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1557m
's Gravendreef College Leidschendam
Voortgezet onderwijs · 291 leerlingen
2645m

Veelgestelde vragen

Over Zijdeweg 47, Wassenaar

Welk energielabel heeft Zijdeweg 47?

De woning aan Zijdeweg 47 in Wassenaar heeft energielabel E.

Is de prijs van €2.650.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij de enorme oppervlakte van 1005 m² woonruimte en een perceel van 25630 m². Vrijstaande woningen in Wassenaar met dit formaat zijn schaars. Het energielabel E betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om te zien of de prijs marktconform is.