Vrijstaande woning te koop: Zuiderzeestraatweg Oost 9, Elburg
KopenElburgVrijstaande woningenZuiderzeestraatweg Oost 9

Zuiderzeestraatweg Oost 9

Oostendorp, Elburg

€ 680.000
Buurt Oostendorp, ElburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderzeestraatweg Oost 9 in Elburg ademt karakter. Met een woonoppervlak van 267 m² en een flink perceel van 1770 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1900 geeft de woning een historische uitstraling, maar vraagt ook om oog voor onderhoud. De vraagprijs van €680.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Elburg.

Buurt Oostendorp

De woning ligt in de buurt Oostendorp, een rustige woonwijk in Elburg. De buurt telt zo'n 1800 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. De sfeer is dorps en gemoedelijk.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS of Aldi, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is CBS Prins Willem Alexander (basisschool) om de hoek, en het Nuborgh College Lambert Franckens (voortgezet onderwijs) twee straten verder. Ook de bibliotheek en een restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Elburg biedt een fijne mix van voorzieningen en rust.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kok & Heijkamp Makelaars B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 2.547
Woonoppervlakte267m²
Perceeloppervlakte1770m²
Bouwjaar1900
EnergielabelE
BuurtOostendorp
WijkElburg
GemeenteElburg

Locatie

Zuiderzeestraatweg Oost 9, Elburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostendorp

Inwoners1.800
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Klokbekerweg 164
1030m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
1031m
Boni
Vooronder 14
1138m

Scholen

18 binnen 5 km

CBS Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 255 leerlingen
527m
Nuborgh College Lambert Franckens
Voortgezet onderwijs · 824 leerlingen
752m
Scola Elburg
Basisonderwijs · 128 leerlingen
758m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderzeestraatweg Oost 9, Elburg

Welk energielabel heeft Zuiderzeestraatweg Oost 9?

De woning aan Zuiderzeestraatweg Oost 9 in Elburg heeft energielabel E.

Is €680.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €680.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 267 m² met een perceel van 1770 m² in Elburg. Het bouwjaar 1900 betekent dat er mogelijk onderhoudskosten zijn, maar de ruime opzet en ligging maken het een interessante optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostendorp?

Oostendorp ligt in Elburg, een plaats in de provincie Gelderland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,2 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is CBS Prins Willem Alexander op 527 meter. Voortgezet onderwijs is te vinden bij Nuborgh College Lambert Franckens op 752 meter.