KopenElburgVrijstaande woningenHoningsveldweg 2

Honingsveldweg 2

Oostendorp, Elburg

€ 895.000
Buurt Oostendorp, ElburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 348m²
348m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Honingsveldweg 2 in Elburg ademt de sfeer van een klassiek woonhuis. Met een woonoppervlak van 348 m² en een perceel van 573 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1950 geeft de woning een authentieke uitstraling, al is het energielabel F een aandachtspunt. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Elburg.

Buurt Oostendorp

De woning ligt in de buurt Oostendorp, een rustige woonwijk in Elburg. De buurt telt zo'n 1800 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een beeld van bewonerservaringen ontbreekt.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar CBS Prins Willem Alexander of Scola Elburg voor de kinderen. Boodschappen doe je bij Aldi of PLUS, beide om de hoek. Voor de middelbare school is Nuborgh College Lambert Franckens twee straten verder. De gemeente Elburg biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor de Boer Elburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 2.572
Woonoppervlakte348m²
Perceeloppervlakte573m²
Bouwjaar1950
EnergielabelF
BuurtOostendorp
WijkElburg
GemeenteElburg

Locatie

Honingsveldweg 2, Elburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostendorp

Inwoners1.800
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Vrijheidsstraat 18
835m
PLUS
Klokbekerweg 164
863m
Boni
Vooronder 14
973m

Scholen

18 binnen 5 km

CBS Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 255 leerlingen
381m
Scola Elburg
Basisonderwijs · 128 leerlingen
560m
Nuborgh College Lambert Franckens
Voortgezet onderwijs · 824 leerlingen
588m

Veelgestelde vragen

Over Honingsveldweg 2, Elburg

Welk energielabel heeft Honingsveldweg 2?

De woning aan Honingsveldweg 2 in Elburg heeft energielabel F.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Elburg. De woning heeft een groot woonoppervlak van 348 m² en een perceel van 573 m², maar het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak zuiniger, dus het is goed om de prijs te wegen tegen de te verwachten energiekosten.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten zullen naar verwachting hoog zijn, vooral in de winter.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Oostendorp, een rustige buurt in Elburg. Het treinstation is op 5,2 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.