Vrijstaande woning te koop: Zuidlaan 37, Bergen (Nh)

Zuidlaan 37

Boschrand, Bergen (Noord-Holland)

€ 2.350.000
Buurt Boschrand, Bergen (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 272m²
272m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige, groene omgeving

Deze vrijstaande woning uit 2019 aan de Zuidlaan 37 in Bergen (Nh) is een moderne, ruime woning met een woonoppervlak van 272 m² op een perceel van 760 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €2.350.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

Boschrand: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Boschrand, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 1.150 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel koopwoningen (87%) en eengezinswoningen (68%). De omgevingsadressendichtheid is 896, wat wijst op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 737 meter afstand, of bij de Aldi (813 meter) en Dekamarkt (896 meter). In de buurt zijn ook diverse scholen, zoals de Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexander (501 meter) en de Berger SGM voor voortgezet onderwijs (597 meter). De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via The Dutch Houses B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350.000
Prijs per m²€ 8.640
Woonoppervlakte272m²
Perceeloppervlakte760m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtBoschrand
WijkBergen Binnen
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Zuidlaan 37, Bergen (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschrand

Inwoners1.150
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Breelaan 14
737m
Aldi
Jan Oldenburglaan 21
813m
Dekamarkt
Plein 4
896m

Scholen

28 binnen 5 km

Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexan
Basisonderwijs · 179 leerlingen
501m
Berger SGM
Voortgezet onderwijs · 752 leerlingen
597m
Bosschool
Basisonderwijs · 186 leerlingen
709m

Veelgestelde vragen

Over Zuidlaan 37, Bergen (Nh)

Welk energielabel heeft Zuidlaan 37?

De woning aan Zuidlaan 37 in Bergen (Nh) heeft energielabel A.

Is €2.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bergen (Nh). De woning is echter modern (bouwjaar 2019), heeft een groot perceel van 760 m² en energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 6 kilometer afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn (737 meter), Aldi (813 meter) en Dekamarkt (896 meter). Ook zijn er scholen zoals de Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexander (501 meter) en de Berger SGM (597 meter). Voor een restaurant of park ben je binnen 500 meter.