Woning te koop: Aasingel 21, Steenwijk

Aasingel 21

Eeserwold, Steenwijkerland

€ 459.000
Buurt Eeserwold, SteenwijkBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Eeserwold

Deze bouwkavel aan de Aasingel 21 in Steenwijk biedt een unieke kans om je eigen droomhuis te realiseren. Met 226 m² grond en een bouwjaar van 2022 is het een schone lei in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €459.000 is marktconform voor een kavel van dit formaat in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Steenwijkerland.

Buurt Eeserwold

Eeserwold is een kleine, rustige buurt met 315 inwoners, waarvan veel gezinnen. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. De buurt heeft een dorpse sfeer, met veel groen en ruimte. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Meer weten over de buurt Eeserwold?

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij de SPAR express iets verderop. Voor de kinderen is er obs Beatrixschool op 1,9 km en Christelijk Kindcentrum Claus op 2 km. De middelbare school RSG Tromp Meesters Praktijkschool ligt op 2,6 km. Alles is op fietsafstand, en de rust van het buitengebied is om de hoek. De gemeente Steenwijkerland biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fehse Makelaardij | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 459.000
Prijs per m²€ 2.031
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte2310m²
Bouwjaar2022
BuurtEeserwold
WijkSteenwijk
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Aasingel 21, Steenwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Eeserwold

Inwoners315
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Het Schar 3
1892m
SPAR express
Eesveenseweg 29
1993m
PLUS
Scholestraat 28
2933m

Scholen

18 binnen 5 km

obs Beatrixschool
Basisonderwijs · 204 leerlingen
1870m
Christelijk Kindcentrum Claus
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2000m
Basisschool de Driesprong
Basisonderwijs · 40 leerlingen
2146m

Veelgestelde vragen

Over Aasingel 21, Steenwijk

Is €459.000 een realistische prijs voor deze bouwkavel?

De vraagprijs van €459.000 is marktconform voor een kavel van 226 m² in Steenwijk. De prijs weerspiegelt de rustige, groene omgeving en de mogelijkheid om zelf te bouwen. Vergelijk met andere kavels in de regio om een goed beeld te krijgen.

Wat zijn de mogelijkheden om te bouwen op deze kavel?

De kavel is 226 m² groot en heeft een bouwjaar van 2022, wat betekent dat er al een bouwvergunning is verleend. Je kunt een woning naar eigen wens realiseren, binnen de gemeentelijke regels van Steenwijkerland. Het is aan te raden om de bestemmingsplanregels te bekijken.

Hoe is de bereikbaarheid van Eeserwold?

Eeserwold ligt in een rustig buitengebied, op 3,1 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de N333 en A32. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,9 km.

Zijn er scholen in de buurt?