Woning te koop: Beukenhof 10, Steenwijk

Beukenhof 10

Eeserwold, Steenwijkerland

€ 269.000
Buurt Eeserwold, SteenwijkBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 332m²
332m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Eeserwold

Deze woning uit 2023 ligt in een rustige, groene omgeving in Steenwijk. Met 332 m² woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €269.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Steenwijkerland.

Buurt Eeserwold

Eeserwold is een kleine, rustige buurt met veel gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen en het is er niet stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en kindvriendelijk. Meer over de buurt Eeserwold.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op loopafstand. Ook Albert Heijn en PLUS zijn binnen tien minuten fietsen. In de buurt zijn diverse scholen, zoals obs Beatrixschool en RSG Tromp Meesters Praktijkschool, beide op ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Steenwijkerland biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Boer + Ten Hoeve Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 269.000
Prijs per m²€ 810
Woonoppervlakte332m²
Perceeloppervlakte1839m²
Bouwjaar2023
BuurtEeserwold
WijkSteenwijk
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Beukenhof 10, Steenwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Eeserwold

Inwoners315
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Eesveenseweg 29
596m
Albert Heijn
Het Schar 3
1016m
PLUS
Scholestraat 28
1755m

Scholen

20 binnen 5 km

obs Beatrixschool
Basisonderwijs · 204 leerlingen
1337m
RSG Tromp Meesters Praktijkschool
Voortgezet onderwijs · 116 leerlingen
1376m
Onderwijs Expertise Centrum 't Ravelijn
Speciaal onderwijs · 213 leerlingen
1389m

Veelgestelde vragen

Over Beukenhof 10, Steenwijk

Is €269.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een woning van 332 m² uit 2023 in Steenwijk. De woning is ruim en modern, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Eeserwold?

Eeserwold ligt in een rustig deel van Steenwijk. Het treinstation is op 3,1 km afstand, dus met de fiets of auto goed te bereiken. De buurt is niet stedelijk, dus je bent aangewezen op eigen vervoer voor openbaar vervoer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op fietsafstand, zoals SPAR express op 600 meter en Albert Heijn op 1 km. Ook zijn er scholen en een kinderdagverblijf in de buurt. Voor een huisarts of restaurant moet je iets verder reizen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlak van 332 m², gebouwd in 2023. Het is een ruime woning, geschikt voor een gezin. De exacte indeling is niet bekend, maar het bouwjaar suggereert moderne afwerking.