Woning te koop: Adelaarslaan 22-12, Apeldoorn
KopenApeldoornZuidBrummelhofAdelaarslaan 22-12

Adelaarslaan 22-12

Brummelhof, Apeldoorn

€ 369.500
Buurt Brummelhof, ApeldoornBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Dekamarkt op 285m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Brummelhof

Dit nieuwbouwappartement aan de Adelaarslaan in Apeldoorn-Zuid is straks helemaal van jou. Met een woonoppervlak van 68 m², een bouwjaar van 2026 en een energielabel A (zeer zuinig) hoef je je geen zorgen te maken over hoge stookkosten. De vraagprijs van €369.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Apeldoorn.

Buurt Brummelhof

De buurt Brummelhof is een stedelijke wijk met ruim 3400 inwoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "veel parkeeroverlast, drugscriminaliteit, luidruchtige parkeerders". De buurt kent een mix van leeftijden, met veel 45- tot 65-jarigen en eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt om de hoek (285 m) of de Albert Heijn twee straten verder (453 m). Basisschool PCBO De Fakkel zit naast de deur (173 m) en IKC Octowijs op loopafstand (576 m). Het treinstation is op 2,3 km afstand, dus tien minuten met de fiets. De gemeente Apeldoorn biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nieuwbouw Centrum Apeldoorn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 5.434
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte2630m²
Bouwjaar2026
BuurtBrummelhof
WijkZuid
GemeenteApeldoorn

Locatie

Adelaarslaan 22-12, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.1
J. van Veen
10-12-2025
veel parkeeroverlast, drugscriminaliteit, luidruchtige parkeerders

was vroeger altijd een prima omgeving maar sinds een paar jaar gaat het woongenot en de veiligheid in de buurt erg achteruit. drugshandel in de avond met veel geluids en parkeeroverlast

Buurt statistieken

Gegevens uit Brummelhof

Inwoners3.430
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Brummelhof

Woningvoorraad1.677
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Dekamarkt
Havikstraat 19
285m
Albert Heijn
Talingweg 169
453m
AH to go
Stationsplein 8A
672m

Scholen

79 binnen 5 km

PCBO De Fakkel
Basisonderwijs · 238 leerlingen
173m
IKC Octowijs
Basisonderwijs · 85 leerlingen
576m
Gentiaan College - Travo
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
644m

Veelgestelde vragen

Over Adelaarslaan 22-12, Apeldoorn

Is €369.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €369.500 ligt 22% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€474.583). De mediaanprijs in Brummelhof is €346.250, dus deze woning zit daar iets boven. Het is een nieuwbouwappartement met energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk het met andere koopwoningen in de buurt om te zien of het past.

Hoe is de buurt Brummelhof om in te wonen?

Brummelhof is een stedelijke wijk met een mix van leeftijden. Er is één buurtreview, die melding maakt van parkeeroverlast en drugscriminaliteit. De buurt heeft veel eengezinswoningen en koopwoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is goed om zelf een keer door de buurt te lopen om een indruk te krijgen.