Woning te huur: Admiraal De Ruijterweg 56B1, Amsterdam
Onder optie
HurenAmsterdamGeuzenbuurtTrompbuurtAdmiraal De Ruijterweg 56B1

Admiraal De Ruijterweg 56B1

Trompbuurt, Amsterdam

€ 2.300 p.m.
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 59m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze huurwoning aan de Admiraal De Ruijterweg in Amsterdam is een appartement uit 1910 met 62 m² woonoppervlak. De woning ligt in de Trompbuurt, een levendige buurt in stadsdeel West. Met een huurprijs van €2.300 per maand is de prijs marktconform vergeleken met andere huurwoningen in Amsterdam.

Buurt Trompbuurt

De Trompbuurt scoort gemiddeld een 7,7 van bewoners. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt." Een ander noemt het een "gezzelige buurt" met een ijszaak en speeltuin. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat past bij het stedelijke karakter. Bekijk meer over de buurt Trompbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi op 59 meter of de Albert Heijn om de hoek. Basisscholen zoals de Admiraal De Ruyterschool en de Islamitische basisschool Al Maes zijn op loopafstand. Het Westerpark is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 2.300 p.m.
Prijs per m²€ 37 p.m.
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte937m²
Bouwjaar1910
EnergielabelA+++
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Admiraal De Ruijterweg 56B1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
59m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
257m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
392m

Scholen

194 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
251m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
257m
St. Janschool
Basisonderwijs · 434 leerlingen
279m

Veelgestelde vragen

Over Admiraal De Ruijterweg 56B1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Admiraal De Ruijterweg 56B1?

De woning aan Admiraal De Ruijterweg 56B1 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €2.300 per maand een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.300 ligt iets onder de gemiddelde huurprijs in de Trompbuurt (€2.511) en de mediaan (€2.425). Met 62 m² komt dat neer op €37,10 per m², terwijl het buurtgemiddelde €10,17 per m² is. De prijs is dus relatief hoog per vierkante meter, maar past bij de schaarste aan kleine appartementen in deze populaire buurt.

Hoe snel worden huurwoningen in de Trompbuurt verhuurd?

Huurwoningen in de Trompbuurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd. Dat is vrij snel, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt. In de afgelopen periode zijn er 66 woningen verhuurd, wat wijst op een actieve markt.

Wat is de sfeer in de Trompbuurt?

Bewoners geven de buurt een 7,7. Ze waarderen de vriendelijke sfeer, de horeca en winkels, maar missen soms een hecht buurtgevoel. Er wonen veel studenten en expats, wat de diversiteit vergroot maar ook een zekere kloof kan geven. De speeltuin en ijszaak worden positief genoemd.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Admiraal De Ruyterschool (251 m), Islamitische basisschool Al Maes (257 m) en St. Janschool (279 m). Ook voortgezet onderwijs is binnen 0,7 km te vinden. De buurt is daarmee geschikt voor gezinnen met kinderen.

Hoe is het openbaar vervoer in de Trompbuurt?

Voor lokaal vervoer ben je aangewezen op tram of bus.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Trompbuurt?

De Trompbuurt is zeer sterk stedelijk (mate van stedelijkheid 1) met een omgevingsadressendichtheid van 11.559 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen, winkels en horeca op korte afstand, maar ook drukte en beperkte rust.

Ramon Mossel Makelaardij