Woning te huur: Admiraal De Ruijterweg 56B16, Amsterdam
HurenAmsterdamGeuzenbuurtTrompbuurtAdmiraal De Ruijterweg 56B16

Admiraal De Ruijterweg 56B16

Trompbuurt, Amsterdam

€ 2.450 p.m.
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 100 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 14 dagen
Aldi op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in de Trompbuurt

Dit appartement aan de Admiraal De Ruijterweg ademt de charme van 1910, maar is met energielabel A+++ verrassend zuinig. Met 67 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De vraagprijs van €2.450 per maand is marktconform voor een huurwoning in Amsterdam.

De buurt: Trompbuurt

De Trompbuurt is een levendige wijk in Amsterdam. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,69. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt." Een ander noemt het een "gezzelige buurt" met een ijszaak en speeltuin. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Trompbuurt.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn is om de hoek. Basisscholen zoals de Admiraal De Ruyterschool en de St. Janschool zijn twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.450 p.m.
Prijs per m²€ 37 p.m.
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte937m²
Bouwjaar1910
EnergielabelA+++
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Admiraal De Ruijterweg 56B16, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
47m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
262m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
404m

Scholen

196 binnen 5 km

Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
262m
Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
264m
St. Janschool
Basisonderwijs · 434 leerlingen
267m

Veelgestelde vragen

Over Admiraal De Ruijterweg 56B16, Amsterdam

Welk energielabel heeft Admiraal De Ruijterweg 56B16?

De woning aan Admiraal De Ruijterweg 56B16 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €2.450 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.450 ligt iets boven de mediaanhuurprijs van €2.425 in de Trompbuurt, maar is lager dan het gemiddelde van €2.511. Met 67 m² is de prijs per m² (€36,57) hoger dan het buurtgemiddelde van €10,17 per m², maar dat komt doordat het gemiddelde oppervlak in de buurt extreem hoog is (1255 m²). De prijs is marktconform voor een goed geïsoleerd appartement in deze buurt.

Hoe snel worden woningen in de Trompbuurt verhuurd?

Woningen in de Trompbuurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. Er staan momenteel 40 huurwoningen te koop in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Dit label is een stuk beter dan het gemiddelde in de buurt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Aldi op 47 meter, gevolgd door Albert Heijn op 262 meter. Ook andere Albert Heijn-vestigingen en een SPAR zijn binnen 10 minuten lopen te bereiken.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (11.559), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Wat voor type woning is dit en hoeveel kamers heeft het?

Het is een appartement (geen eengezinswoning) met een woonoppervlak van 67 m². Het bouwjaar is 1910, maar het is gemoderniseerd naar energielabel A+++.

Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar