Woning te koop: Alfabetweg 7, Leiden

Alfabetweg 7

Cronestein, Leiden

€ 437.500
Buurt Cronestein, LeidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
PLUS op 244m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Cronestein

Dit appartement uit 2023 aan de Alfabetweg is een voorbeeld van modern wonen in Leiden. Met energielabel A+ is het zeer zuinig. De vraagprijs van €437.500 ligt 24% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere woningen in Leiden.

Buurt Cronestein

Cronestein is een afwisselende buurt met zowel sociale huur als koopwoningen. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden." De buurt heeft veel voorzieningen en ligt gunstig ten opzichte van de snelweg. Meer over de buurt Cronestein.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek. Ook de Lidl en SPAR zijn op loopafstand. Scholen zoals het Da Vinci College Lammenschans en de Lorentzschool zitten twee straten verder. De gemeente Leiden biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fides makelaars - ERA én NVM op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 437.500
Prijs per m²€ 6.341
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte2243m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtCronestein
WijkRoodenburgerdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Alfabetweg 7, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
sebas cornielje
03-11-2023
hoogbouw is de oplossing

Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden. Midden in de buurt bevindt zich een industrie terein. Ten oosten hoogbouw met appartementen en studentenflats. Noord-Westelijk bevinden zich vooral rijtjeshuizen. De buurt ligt aan lammeschansweg en bijna direct aan de snelweg, dus het is goed bereikbaar. Ook heb je veel voorzieningen zoals een Plus, Intersport, Gamma etc…

Buurt statistieken

Gegevens uit Cronestein

Inwoners4.910
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cronestein

Woningvoorraad3.379
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

42 binnen 5 km

PLUS
Betaplein 22
244m
Lidl
Vijf Meiplein 15
839m
SPAR
Herenstraat 47
844m

Scholen

86 binnen 5 km

Da Vinci College Lammenschans, vmbo basis- en kaderberoeps en mavo
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
259m
Islamitische Basisschool Er Riseleh
Basisonderwijs · 158 leerlingen
770m
Lorentzschool
Basisonderwijs · 722 leerlingen
965m

Veelgestelde vragen

Over Alfabetweg 7, Leiden

Welk energielabel heeft Alfabetweg 7?

De woning aan Alfabetweg 7 in Leiden heeft energielabel A+.

Is €437.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt 24% onder het gemiddelde van €578.333 in de buurt, wat het een scherpe prijs maakt. De gemiddelde prijs per vierkante meter in Cronestein is €6.462, en met 69 m² komt dit appartement uit op €6.341 per m², iets onder het gemiddelde.

Hoe zuinig is dit appartement met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent lage energiekosten en een duurzame woning. In de buurt heeft 54,5% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement past in de trend van moderne, energiezuinige woningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Cronestein?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 57 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Hoe is de bereikbaarheid van Cronestein?

De buurt ligt vlak bij de snelweg en op 0,7 km van het treinstation. Dat maakt het goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3498 adressen per km²), wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals PLUS (244 m), Lidl (839 m) en SPAR (844 m). Ook scholen, waaronder het Da Vinci College en de Lorentzschool, zitten dichtbij. De buurt heeft een restaurant op 0,3 km en een park op 0,7 km.

Wat is het woningtype van dit appartement?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Op basis van de oppervlakte (69 m²) en het bouwjaar (2023) gaat het waarschijnlijk om een appartement in een nieuwbouwcomplex.

Fides makelaars - ERA én NVM
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.