Woning te koop: Almelosestraat 5A, Ambt Delden

Almelosestraat 5A

Verspreide huizen Deldenerbroek, Hof van Twente

€ 1.165.000
Buurt Verspreide huizen Deldenerbroek, Ambt DeldenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Ambt Delden

Dit vrijstaande huis uit 2022 ligt in de rustige buitengebieden van Ambt Delden. Met 142 m² woonoppervlak biedt het een moderne, lichte indeling. De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Hof van Twente.

De buurt: Verspreide huizen Deldenerbroek

De buurt Verspreide huizen Deldenerbroek is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (97%). Het is er rustig, met 400 inwoners en een lage bebouwingsdichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een hoog percentage koopwoningen (75%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op twee straten verder (ruim 2 km). De St. Stephanusschool (basisschool) is om de hoek (2,2 km). Voor de middelbare school ga je naar Het Twickel College Delden, tien minuten lopen verderop. De gemeente Hof van Twente biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Berends-Naafs makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.165.000
Prijs per m²€ 8.204
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte3145m²
Bouwjaar2022
BuurtVerspreide huizen Deldenerbroek
WijkHengevelde
GemeenteHof van Twente

Locatie

Almelosestraat 5A, Ambt Delden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Deldenerbroek

Inwoners400
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Past. Ossestraat 19
2279m
SPAR express
Holstlaan 91
4293m
Albert Heijn
De Kolk 3
4407m

Scholen

8 binnen 5 km

St. Stephanusschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2247m
Basisschool Azelo
Basisonderwijs · 43 leerlingen
3362m
Het Twickel College Delden
Voortgezet onderwijs · 161 leerlingen
4061m

Veelgestelde vragen

Over Almelosestraat 5A, Ambt Delden

Is €1.165.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant voor een woning van 142 m² in Ambt Delden. De woning is echter nieuwbouw uit 2022 en staat in een rustige, landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar om direct te vergelijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Ambt Delden, op 5,4 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de N-wegen richting Delden en Hengelo. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is aan te raden voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is de St. Stephanusschool op 2,2 km. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Het Twickel College Delden op 4,1 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 3 km afstand.