Woning te koop: Almelosestraat 5B, Ambt Delden

Almelosestraat 5B

Verspreide huizen Deldenerbroek, Hof van Twente

€ 1.315.000
Buurt Verspreide huizen Deldenerbroek, Ambt DeldenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Ambt Delden

Aan de Almelosestraat in Ambt Delden staat deze vrijstaande woning uit 2022. Met 236 m² woonoppervlak biedt het huis veel ruimte, midden in het buitengebied. De woning is nieuwbouw en verkeert in perfecte staat. De vraagprijs van €1.315.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Hof van Twente.

De buurt: Verspreide huizen Deldenerbroek

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Deldenerbroek, een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op twee kilometer afstand, of bij de Albert Heijn en Dirk op ruim vier kilometer. Basisschool St. Stephanusschool ligt op 2,3 km, en voor voortgezet onderwijs is Het Twickel College Delden op 4 km. Het treinstation is op 5,4 km, dus je bent aangewezen op de auto. De gemeente Hof van Twente biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Berends-Naafs makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.315.000
Prijs per m²€ 5.572
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte5285m²
Bouwjaar2022
BuurtVerspreide huizen Deldenerbroek
WijkHengevelde
GemeenteHof van Twente

Locatie

Almelosestraat 5B, Ambt Delden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Deldenerbroek

Inwoners400
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Past. Ossestraat 19
2292m
SPAR express
Holstlaan 91
4304m
Albert Heijn
De Kolk 3
4380m

Scholen

8 binnen 5 km

St. Stephanusschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2260m
Basisschool Azelo
Basisonderwijs · 43 leerlingen
3322m
Het Twickel College Delden
Voortgezet onderwijs · 161 leerlingen
4036m

Veelgestelde vragen

Over Almelosestraat 5B, Ambt Delden

Is €1.315.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.315.000 is aan de hoge kant voor een woning in Ambt Delden. Het is een nieuwbouwwoning uit 2022 met 236 m² woonoppervlak, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak ouder of kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Ambt Delden. Het treinstation is op 5,4 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto. Openbaar vervoer is beperkt; er zijn geen buslijnen in de directe omgeving genoemd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is St. Stephanusschool op 2,3 km. Ook Basisschool Azelo (3,3 km) en IKC Magenta (4,1 km) zijn opties. Voor voortgezet onderwijs is Het Twickel College Delden op 4 km. De afstanden zijn goed te doen met de fiets of auto.