Appartement te koop: Amersfoortsestraat 126-15, Soesterberg
KopenSoestAppartementenAmersfoortsestraat 126-15

Amersfoortsestraat 126-15

Leusderheide, Soest

€ 429.500
Buurt Leusderheide, SoesterbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 504m²
504m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een bosrijke omgeving

Dit appartement aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg biedt een unieke combinatie van rust en ruimte. Met 504 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de regio. Het bouwjaar 1940 geeft het pand karakter, terwijl de ligging aan de rand van de bossen zorgt voor een groene, stille woonomgeving. De vraagprijs van €429.500 is marktconform voor een woning van deze omvang in deze omgeving. Bekijk ook de andere appartementen in Soest voor een vergelijking.

Leusderheide: een rustige buurt met veel groen

De buurt Leusderheide is een kleine, rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een lage bebouwingsdichtheid. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel 45-plussers.

Dagelijks leven in Soesterberg

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express op 2,5 km afstand, of bij de PLUS en Jumbo op ongeveer 3,5 km. In de buurt zijn diverse scholen, waaronder het Van Lodenstein College en Het Nieuwe Eemland voor voortgezet onderwijs, beide op ongeveer 1,5 km. Basisscholen zoals Kindcentrum de Startbaan en Montessori Basisschool Pallas Athene zijn ook binnen handbereik. De gemeente Soest biedt een goede mix van voorzieningen en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en platforms als Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.500
Prijs per m²€ 852
Woonoppervlakte504m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1940
BuurtLeusderheide
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Amersfoortsestraat 126-15, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leusderheide

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR express
Doornseweg 10
2499m
PLUS
Rademakerstraat 6
3410m
Jumbo
Leusderweg 152
3690m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
1501m
Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
1868m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
2905m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraat 126-15, Soesterberg

Is de prijs van €429.500 redelijk voor dit appartement?

De vraagprijs van €429.500 voor een appartement van 504 m² in Soesterberg is marktconform. De prijs per vierkante meter is relatief laag vanwege de ligging in een rustige, bosrijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Soesterberg?

Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, wat betekent dat je ongeveer tien minuten met de auto of een half uur met de bus naar het station reist. De busverbindingen in de buurt zijn beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt Leusderheide is rustig, maar voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express op 2,5 km. Grotere supermarkten zoals PLUS en Jumbo zijn op 3,5 km. Scholen en kinderdagverblijven zijn binnen 3 km bereikbaar. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Soest of Amersfoort.