Woning te koop: Asselsestraat 361, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornWestOrdenAsselsestraat 361

Asselsestraat 361

Orden, Apeldoorn

€ 895.000
Buurt Orden, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 236m²
80% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Asselsestraat 361 in Apeldoorn ademt ruimte. Met 236 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1972 is het een flink huis, gelegen in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk het met andere woningen in Apeldoorn om een beeld te krijgen.

Buurt Orden: rustig en kindvriendelijk

Orden is een fijne, rustige buurt met veel groen en speeltuintjes. Een bewoner zegt: "Prima buurt, geen problemen mee gehad." Een ander noemt het "een gezellige buurt met veel voorzieningen die binnen handbereik zijn." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,07. De buurt Orden telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Het Ordenplein is dichtbij, met winkels voor dagelijkse boodschappen. De Dekamarkt vind je op loopafstand, en ook Albert Heijn is twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Vrije School De Vijfster en Openbare Basisschool Spitsbergen, beide op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Vliet Makelaardij O.G. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 3.792
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte847m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtOrden
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Asselsestraat 361, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Jeffrey
31-08-2025
Wel leuk

Prima buurt, geen problemen mee gehad

7.8
Dewi
12-05-2025
Een gezellige buurt met veel voorzieningen die binnen handbereik zijn.

Ik vind Orden een fijne buurt om in te wonen, het Ordenplein is dichtbij en daar heb je de meest handige en nodige winkels. Er zijn genoeg speeltuintjes voor kinderen en er is dus echt gezellig in de buurt. Daarnaast zijn er basisscholen in de buurt en zijn er ook 2 middelbare scholen dichtbij Orden. De veiligheid is naar mijn idee prima opzich, maar wel merk ik dat wanneer je bijvoorbeeld in de avond door Orden fietst dat het wel een minder veilig gevoel geeft, zelf ervaar ik dit doordat er een aantal jaar geleden een schietpartij is geweest op een toevallige voorbijganger van een drugshandel. Ik denk dat de buurt veiliger lijkt dan dat hij is, omdat ik er zelf niet zoveel last van heb.

Buurt statistieken

Gegevens uit Orden

Inwoners6.385
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Orden

Woningvoorraad3.076
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Dekamarkt
Ordenplein 144
816m
Albert Heijn
Schapendoesweg 2
1044m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1659m

Scholen

61 binnen 5 km

Vrije School De Vijfster
Basisonderwijs · 202 leerlingen
371m
Openbare Basisschool Spitsbergen
Basisonderwijs · 99 leerlingen
461m
PCBO De Wegwijzer
Basisonderwijs · 137 leerlingen
559m

Veelgestelde vragen

Over Asselsestraat 361, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Asselsestraat 361?

De woning aan Asselsestraat 361 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is de prijs van €895.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €441.250, maar dat komt doordat deze woning met 236 m² veel groter is dan gemiddeld (131 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.792, terwijl het buurtgemiddelde €3.492 per m² is. Het is dus een relatief dure woning, maar het formaat en de ligging in een rustige buurt rechtvaardigen de prijs.

Hoe is de buurt Orden om in te wonen?

Orden wordt ervaren als een rustige, gezellige buurt met veel voorzieningen. Bewoners waarderen de nabijheid van het Ordenplein, speeltuintjes en scholen. Wel geeft een bewoner aan dat het 's avonds soms minder veilig voelt, mede door een incident in het verleden. Over het algemeen is de buurt echter prima om in te wonen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Vrije School De Vijfster (371 m) en Openbare Basisschool Spitsbergen (461 m). Ook is er een middelbare school, Walterbosch, op 643 m afstand. De buurt heeft dus voldoende onderwijsmogelijkheden voor kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 3,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. De woning is dus goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 37,5% van de koopwoningen label A en 12,5% label A+. Label C betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar je kunt overwegen om te isoleren om het label te verbeteren.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Dekamarkt op 816 m, gevolgd door Albert Heijn op 1 km. Ook zijn er Ekoplaza, Boni en SPAR binnen 2 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.