Woning te koop: Baudeloohof 12, Hulst
KopenHulstHulstBinnenstadBaudeloohof 12

Baudeloohof 12

Binnenstad, Hulst

€ 344.900
Buurt Binnenstad, HulstBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 520 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 143 dagen
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouw in de Binnenstad

Deze woning uit 2023 staat in de historische Binnenstad van Hulst. Met 68 m² woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €344.900 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Hulst.

Buurt Binnenstad

De buurt Binnenstad is een gezellige, levendige wijk met veel winkels. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Basisschool St Willibrordus is op loopafstand, en ook de middelbare scholen zijn dichtbij. De gemeente Hulst biedt een rustige, overzichtelijke omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 344.900
Prijs per m²€ 5.072
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte739m²
Bouwjaar2023
BuurtBinnenstad
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Baudeloohof 12, Hulst

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Britt
11-06-2024
Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn

Mijn ervaring is vrij goed, het is een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners1.535
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.061
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen60%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
602m
Jumbo
Stationsplein 22H
649m
Aldi
Stationsplein 13
714m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
242m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
479m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
607m

Veelgestelde vragen

Over Baudeloohof 12, Hulst

Is €344.900 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 19% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€423.723). De woning is wel kleiner dan gemiddeld (68 m² versus 145 m²), maar het is nieuwbouw uit 2023. De prijs per m² is marktconform voor de buurt.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een gezellige buurt met veel winkels en voorzieningen. Het is er levendig, maar er is weinig groen behalve de Walle. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, en de sfeer wordt als fijn ervaren.