Woning te koop: Baudeloohof 13, Hulst
KopenHulstHulstBinnenstadBaudeloohof 13

Baudeloohof 13

Binnenstad, Hulst

€ 349.900
Buurt Binnenstad, HulstBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 520 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 143 dagen
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in de Binnenstad van Hulst

Dit appartement uit 2023 ligt midden in de historische Binnenstad van Hulst, waar de sfeer wordt bepaald door gezellige winkels en een knus stadsplein. Met 68 m² woonoppervlak is het compact maar modern ingedeeld. De vraagprijs van €349.900 is scherp te noemen, want het ligt 17% onder het gemiddelde van andere woningen in Hulst.

De buurt Binnenstad

De buurt Binnenstad is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,6. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn. Mijn ervaring is vrij goed, het is een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn." In de buurt wonen relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is basisschool St Willibrordus op vijf minuten lopen. Ook de School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug en het Reynaertcollege zijn dichtbij. De gemeente Hulst biedt een compacte stad met alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.900
Prijs per m²€ 5.146
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte413m²
Bouwjaar2023
BuurtBinnenstad
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Baudeloohof 13, Hulst

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Britt
11-06-2024
Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn

Mijn ervaring is vrij goed, het is een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners1.535
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.061
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen60%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
604m
Jumbo
Stationsplein 22H
673m
Aldi
Stationsplein 13
734m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
243m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
462m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
591m

Veelgestelde vragen

Over Baudeloohof 13, Hulst

Is €349.900 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in de buurt Binnenstad is €423.723, dus dit appartement ligt 17% lager. Wel is het oppervlak met 68 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 145 m². De prijs per m² is met €5.145 wel hoger dan het gemiddelde van €3.298, wat past bij nieuwbouw.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd met een 8,6 door bewoners. Het is een gezellige, levendige buurt met veel winkels. Wel is er weinig groen, behalve de stadswallen. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden. De sfeer is knus en historisch.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl ligt op 600 meter, Jumbo op 670 meter, Aldi op 730 meter, SPAR op 810 meter en Albert Heijn op 860 meter. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 46,4 km afstand. Dat is ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1063, wat matig stedelijk is.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is niet specifiek vermeld, maar het bouwjaar is 2023. Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een hoog energielabel (A of hoger). In de buurt heeft 25% van de woningen label A+ en 20% label A.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St Willibrordus ligt op 240 meter, School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug op 460 meter, en het Reynaertcollege (voortgezet onderwijs) op 800 meter. Ook is er een praktijkschool op 590 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 96 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een binnenstad. De sfeer wordt door bewoners als prettig ervaren, al is er weinig groen. Het is een levendige wijk met veel winkels.