Woning te koop: Bestevaer 49, Huizen
KopenHuizenHavengebiedWolfskamerBestevaer 49

Bestevaer 49

Wolfskamer, Huizen

€ 488.000
Buurt Wolfskamer, HuizenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Lidl op 158m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
44% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Bestevaer 49: een nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze woning uit 2021 ligt in de rustige buurt Wolfskamer in Huizen. Met 50 m² woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €488.000 is aan de hoge kant voor dit formaat, maar past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Huizen voor vergelijking.

Buurt Wolfskamer: rustig en groen

Wolfskamer is een kleine, rustige buurt met veel eenpersoonshuishoudens. De omgeving is groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt verzorgd. De buurt Wolfskamer heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Lidl, om de hoek. Ook SPAR express en Ekoplaza zijn op loopafstand. Scholen in de buurt zijn onder andere Elan College Huizen, twee straten verder, en Erfgooiers College op tien minuten lopen. De gemeente Huizen biedt voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Nieuwbouw aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 488.000
Prijs per m²€ 9.760
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar2021
BuurtWolfskamer
WijkHavengebied
GemeenteHuizen

Locatie

Bestevaer 49, Huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Wolfskamer

Inwoners45
Mannen44%
Vrouwen67%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Lidl
Warandebergstraat 47
158m
SPAR express
Eemlandweg 9 - 11
673m
Ekoplaza
Havenstraat 4
916m

Scholen

34 binnen 5 km

Elan College Huizen
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
123m
Erfgooiers College - gym/ath(+)/havo/mavo
Voortgezet onderwijs · 1076 leerlingen
1006m
De Gooische Montessorischool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1184m

Veelgestelde vragen

Over Bestevaer 49, Huizen

Is €488.000 een realistische prijs voor 50 m²?

De vraagprijs van €488.000 is aan de hoge kant voor 50 m², maar de woning is uit 2021 en nieuwbouw heeft een premium. In de buurt Wolfskamer zijn weinig koopwoningen, dus vergelijkingsmateriaal is beperkt. Het is een marktconforme prijs voor een moderne, energiezuinige woning in Huizen.

Hoe is de bereikbaarheid van Wolfskamer?

Wolfskamer ligt in een rustig deel van Huizen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Parkeren is waarschijnlijk geen probleem gezien de lage dichtheid.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Lidl op 158 meter. Ook zijn er scholen zoals Elan College Huizen (123 m) en Erfgooiers College (1 km). Een huisartsenpraktijk is op 1,2 km afstand.