Woning te koop: Binnenpad 33A46, Giethoorn

Binnenpad 33A46

Giethoorn-Zuid, Steenwijkerland

€ 149.500
Buurt Giethoorn-Zuid, GiethoornBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groene Giethoorn

Dit appartement aan het Binnenpad ligt in een rustige hoek van Giethoorn, omringd door water en riet. Met 52 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het bouwjaar 2014 betekent moderne isolatie en een frisse uitstraling. De vraagprijs van €149.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Steenwijkerland.

Giethoorn-Zuid: rustig en groen

De buurt Giethoorn-Zuid is een rustige woonwijk met veel groen en water. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellige buurt en een veilige buurt, we wonen hier heel fijn!!" De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto vaak wijkt voor de fiets of de boot.

Dagelijks leven in Giethoorn

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, om de hoek op ruim een kilometer. Ook de basisschool O.B.S. De Punter is twee straten verder, op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een middelbare school of een treinstation moet je iets verder reizen, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Steenwijkerland biedt volop recreatiemogelijkheden in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Prinsen Makelaars bv aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 2.875
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte195m²
Bouwjaar2014
BuurtGiethoorn-Zuid
WijkGiethoorn
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Binnenpad 33A46, Giethoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Brenna Winter
18-05-2025
Gezellig!

Gezellige buurt en een veilige buurt, we wonen hier heel fijn!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Giethoorn-Zuid

Inwoners1.295
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Eendrachtsplein 4
1106m
PLUS
Dorpsstraat 10
5025m
Jumbo
Steenwijkerdiep 61
6876m

Scholen

4 binnen 5 km

O.B.S. De Punter
Basisonderwijs · 186 leerlingen
1086m
KC De Lisdodde
Basisonderwijs · 112 leerlingen
3152m
Kindcentrum De Wel
Basisonderwijs · 142 leerlingen
4932m

Veelgestelde vragen

Over Binnenpad 33A46, Giethoorn

Is €149.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning van 52 m² in Giethoorn. Het bouwjaar 2014 zorgt voor een moderne uitstraling en goede isolatie. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Giethoorn-Zuid om in te wonen?

Giethoorn-Zuid is een rustige, groene buurt met veel water. Bewoners geven een 7,5 en noemen het gezellig en veilig. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en het is een fijne plek voor wie van natuur houdt.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op ruim een kilometer vind je een PLUS-supermarkt en basisschool O.B.S. De Punter. Ook kinderdagverblijven en restaurants zijn dichtbij. Voor middelbaar onderwijs en een treinstation moet je iets verder reizen.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10 kilometer afstand. Dat is prima voor wie af en toe met de trein reist, maar voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto of fiets handiger.

Is dit een recreatiewoning of een permanente woning?

De woning wordt aangeboden als recreatiewoning. Dat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning.

Hoe is de staat van het appartement?

Het appartement is gebouwd in 2014, dus het is relatief nieuw en goed onderhouden. De moderne bouw zorgt voor goede isolatie en een frisse uitstraling. Je kunt er direct in trekken zonder grote verbouwingen.

Prinsen Makelaars bv Lid NVM
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.