Woning te koop: Bloemgracht 24C, Amsterdam
KopenAmsterdamJordaanBloemgrachtbuurtBloemgracht 24C

Bloemgracht 24C

Bloemgrachtbuurt, Amsterdam

€ 545.000
Buurt Bloemgrachtbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Wonen op de Bloemgracht

Dit appartement op de Bloemgracht 24C ademt de sfeer van de Jordaan: smalle straten, grachten en een levendige buurt. Met 51 m² woonoppervlak is het een compacte woning in een historisch pand uit 1827. De vraagprijs van €545.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere woningen in Amsterdam, want het gemiddelde in de buurt ligt hoger.

De Bloemgrachtbuurt

De Bloemgrachtbuurt is een van de meest karakteristieke delen van de Jordaan. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige, stedelijke omgeving is. De buurt staat bekend om zijn grachten, bruggen en authentieke Amsterdamse sfeer. Bekijk de buurt Bloemgrachtbuurt voor meer informatie.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (173 m) of de Jumbo twee straten verder (392 m). Voor de kinderen is de Theo Thijssenschool op loopafstand (228 m) en het Cartesius Lyceum (510 m) voor voortgezet onderwijs. Ook de 14e Montessorischool De Jordaan (631 m) is een optie. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VLE Vastgoed B.V. op Vastgoed Nederland en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 545.000
Prijs per m²€ 10.686
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte82m²
Bouwjaar1827
BuurtBloemgrachtbuurt
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bloemgracht 24C, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemgrachtbuurt

Inwoners3.020
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemgrachtbuurt

Woningvoorraad1.980
Gem. WOZ-waarde€ 647.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Westermarkt 21
173m
Albert Heijn
Westerstraat 79
282m
Jumbo
Westerstraat 98-102
392m

Scholen

221 binnen 5 km

Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
228m
Jordaan College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 71 leerlingen
508m
Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Bloemgracht 24C, Amsterdam

Is €545.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €545.000 ligt 29% onder de gemiddelde vraagprijs in de Bloemgrachtbuurt (€765.625). De mediaanprijs in de buurt is €622.500, dus deze woning is relatief scherp geprijsd. Houd er wel rekening mee dat het woonoppervlak met 51 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 86 m².

Hoe is de buurt qua voorzieningen?

De Bloemgrachtbuurt is zeer goed voorzien. Binnen vijf minuten lopen vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn en Jumbo. Ook zijn er diverse basisscholen en middelbare scholen op loopafstand, zoals de Theo Thijssenschool en het Cartesius Lyceum. Het treinstation ligt op 2,3 km afstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 20% van de koopwoningen label A, 40% label B en 40% label C. Omdat het pand uit 1827 stamt, is het verstandig om zelf het energielabel op te vragen bij de verkoper.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Bloemgrachtbuurt?

Op dit moment staan er 8 koopwoningen te koop in de Bloemgrachtbuurt. De gemiddelde vraagprijs is €765.625 en de gemiddelde prijs per m² is €8.922. De woningen worden gemiddeld in 25 dagen verkocht.

Is de buurt veilig?

In de Bloemgrachtbuurt zijn in de meest recente cijfers 228 misdrijven geregistreerd. Dit is een relatief hoog aantal, maar past bij een zeer stedelijk gebied met een hoge bevolkingsdichtheid. Het is aan te raden om zelf de sfeer in de straat te ervaren.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De Bloemgrachtbuurt is zeer sterk stedelijk (mate van stedelijkheid 1). De omgevingsadressendichtheid is 12.037 adressen per km², wat typerend is voor het centrum van Amsterdam.

VLE Vastgoed B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen