Woning te koop: Blokdijkpad 2, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud

Blokdijkpad 2

Markengouw-Midden, Amsterdam

€ 865.000
Buurt Markengouw-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime woning in Amsterdam-Noord

Deze woning aan het Blokdijkpad 2 is een flink huis in een jonge buurt. Met 171 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele plek. De vraagprijs van €865.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Amsterdam, maar de woning is ook bovengemiddeld groot.

Buurt Markengouw-Midden

De buurt Markengouw-Midden is een rustige wijk in Amsterdam-Noord. Het is een gezinsvriendelijke buurt met veel jonge kinderen en een mix van een- en meergezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat de moderne uitstraling verklaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de Aldi is dichtbij. Basisscholen zijn er volop: Islamitische Basisschool Al Yaqoet (de Robijn) zit naast de deur, en Oecumenische basisschool De Vijf Sterren op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Hogelant om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heeren Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 865.000
Prijs per m²€ 5.058
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtMarkengouw-Midden
WijkWaterlandpleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Blokdijkpad 2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Markengouw-Midden

Inwoners4.140
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Markengouw-Midden

Woningvoorraad1.437
Gem. WOZ-waarde€ 461.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Dirk
IJdoornlaan 601
371m
Albert Heijn
Waterlandplein 255
526m
Aldi
Waterlandplein 26
551m

Scholen

87 binnen 5 km

Islamitische Basisschool Al Yaqoet (de Robijn)
Basisonderwijs · 285 leerlingen
110m
Hogelant
Voortgezet onderwijs · 96 leerlingen
342m
Oecumenische basisschool De Vijf Sterren
Basisonderwijs · 376 leerlingen
404m

Veelgestelde vragen

Over Blokdijkpad 2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Blokdijkpad 2?

De woning aan Blokdijkpad 2 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €865.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 48% boven het buurtgemiddelde van €584.667, maar de woning is ook 73% groter dan gemiddeld (171 m² versus 99 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €608.625, dus het is een forse prijs. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de buurt Markengouw-Midden om in te wonen?

Het is een rustige, moderne buurt in Amsterdam-Noord met veel jonge gezinnen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation ligt op 6,8 km, dus je bent aangewezen op bus of auto voor OV.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen ook label A+, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Islamitische Basisschool Al Yaqoet (110 m) en Oecumenische basisschool De Vijf Sterren (404 m). Voor voortgezet onderwijs is Hogelant op 342 m. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 143 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het is een gemiddelde stedelijke wijk met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 99 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar kan per woning verschillen.

Heeren Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Heeren Makelaars