Woning te koop: Bogerdweg 12A, Dreischor
KopenSchouwen-DuivelandDreischorBogerdweg 12A

Bogerdweg 12A

Dreischor, Schouwen-Duiveland

€ 689.000
Buurt Dreischor, DreischorBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Dreischor

Deze gloednieuwe woning aan de Bogerdweg 12A in Dreischor ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 119 m² en een bouwjaar van 2025 is het een moderne, energiezuinige woning. De vraagprijs van €689.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de schaarste aan nieuwbouw in de regio. Vergelijk dit met andere woningen in Schouwen-Duiveland.

Dreischor

Dreischor is een klein dorp op Schouwen-Duiveland met ongeveer 770 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (95%). De bevolking is relatief oud, met veel 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (13 misdrijven) wijzen op een veilige buurt. Lees meer over de buurt Dreischor.

Leven in de straat

In Dreischor vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Basisschool De Klimop zit om de hoek (500 meter), en ook de kinderopvang is dichtbij. Voor de boodschappen moet je iets verder: de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo of Aldi) ligt op ruim 4 kilometer, dus een auto is handig. Het dorp heeft een restaurant op 400 meter en een park op 500 meter. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een landelijke, rustige woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 5.790
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte614m²
Bouwjaar2025
BuurtDreischor
WijkDreischor
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Bogerdweg 12A, Dreischor

Buurt statistieken

Gegevens uit Dreischor

Inwoners770
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Polderweg 3
4712m
Aldi
Polderweg 5
4712m
Albert Heijn
Lange Nobelstraat 28
5558m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Klimop
Basisonderwijs · 65 leerlingen
521m
Openbare Basisschool Duiveland
Basisonderwijs · 116 leerlingen
4286m
School met de Bijbel
Basisonderwijs · 199 leerlingen
4301m

Veelgestelde vragen

Over Bogerdweg 12A, Dreischor

Is €689.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €689.000 is aan de hoge kant voor een woning van 119 m² in Dreischor. Het is nieuwbouw (2025), wat de prijs verklaart. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar in de regio Schouwen-Duiveland liggen prijzen voor nieuwbouw vaak rond dit niveau.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is niet expliciet vermeld, maar omdat het een nieuwbouwwoning uit 2025 betreft, voldoet deze aan de huidige strenge isolatie-eisen. Je kunt rekenen op een zeer zuinige woning, waarschijnlijk label A of hoger.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 500 meter afstand ligt Openbare Basisschool De Klimop. Andere basisscholen in de omgeving zijn Openbare Basisschool Duiveland (4,3 km) en School met de Bijbel (4,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee, op 7,9 km afstand.