Woning te koop: Burg.Backxlaan 9C, Nieuwleusen
KopenDalfsenNieuwleusenNieuwleusen ZuidBurg.Backxlaan 9C

Burg.Backxlaan 9C

Nieuwleusen Zuid, Dalfsen

€ 534.900
Buurt Nieuwleusen Zuid, NieuwleusenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
PLUS op 139m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2025 staat in een jonge wijk van Nieuwleusen, waar het nog lekker rustig is. Met 95 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €534.900 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat in de regio, maar de nieuwbouwstatus en de lage energielasten wegen daar tegenop. Vergelijk je met andere woningen in Dalfsen.

Nieuwleusen Zuid: een dorpse gemeenschap

De buurt Nieuwleusen Zuid is een kleine, hechte gemeenschap met veel oudere inwoners. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is er veilig: in een jaar tijd werden er 14 misdrijven geregistreerd. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, dus je zult zelf een beeld moeten vormen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: PLUS en Aldi zitten allebei om de hoek, op nog geen twee minuten lopen. Ook de basisschool De Wegwijzer is naast de deur. Het Agnieten College voor voortgezet onderwijs ligt op tien minuten lopen. De gemeente Dalfsen biedt verder voldoende voorzieningen voor een rustig dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sallandse Huizen en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 534.900
Prijs per m²€ 5.631
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte497m²
Bouwjaar2025
BuurtNieuwleusen Zuid
WijkNieuwleusen
GemeenteDalfsen

Locatie

Burg.Backxlaan 9C, Nieuwleusen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwleusen Zuid

Inwoners790
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Westeinde 10
139m
Aldi
Grote Markt 22
139m
Albert Heijn
Burg. Backxlaan 307
1745m

Scholen

8 binnen 5 km

De Wegwijzer
Basisonderwijs · 115 leerlingen
197m
Agnieten College Nieuwleusen
Voortgezet onderwijs · 331 leerlingen
1008m
obs De Tweemaster
Basisonderwijs · 280 leerlingen
1105m

Veelgestelde vragen

Over Burg.Backxlaan 9C, Nieuwleusen

Is €534.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €534.900 is aan de hoge kant voor een woning van 95 m² in Nieuwleusen. Nieuwbouw is echter schaars en de woning heeft een modern energielabel, wat de prijs deels rechtvaardigt. Of het een goede deal is, hangt af van wat je zoekt: een nieuwbouwwoning zonder onderhoud of een bestaande woning met meer ruimte voor minder geld.

Hoe is de buurt Nieuwleusen Zuid om in te wonen?

Nieuwleusen Zuid is een rustige, dorpse buurt met veel oudere bewoners. Het is er veilig en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de supermarkt en basisschool zitten om de hoek. De sfeer is gemoedelijk, al zijn er nog geen bewonersreviews om dat te bevestigen.

Wat zijn de energiekosten van een nieuwbouwwoning?

Een woning uit 2025 heeft een uitstekend energielabel, wat betekent dat de stookkosten laag zijn. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met oudere woningen. Het is wel verstandig om de specifieke isolatiewaarden bij de verkoper op te vragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Wegwijzer zit op 200 meter, en het Agnieten College voor voortgezet onderwijs op ongeveer een kilometer. Ook zijn er andere basisscholen zoals obs De Tweemaster en GBS De Planthof binnen 1,5 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 12 minuten met de auto of een half uur met de fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit?