Woning te koop: Burgemeester Guljélaan 14, Breda
KopenBredaBreda zuidRuitersbosBurgemeester Guljélaan 14

Burgemeester Guljélaan 14

Ruitersbos, Breda

€ 1.190.000
Buurt Ruitersbos, BredaBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 489m²
240% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale nieuwbouwwoning in Ruitersbos

Deze woning aan de Burgemeester Guljélaan is pas in 2023 gebouwd en biedt met 489 m² woonoppervlak echt veel ruimte. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €1.190.000 ligt die 52% boven het buurtgemiddelde van €784.667, wat fors is, al is het oppervlak ook 240% groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Breda.

Ruitersbos: rustig en groen

Ruitersbos is een rustige, groene buurt in het zuiden van Breda. Er wonen relatief veel 65-plussers (920 van de 2560 inwoners) en de helft van de woningen zijn eengezinswoningen. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (144 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 1821, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op CBS-data. Meer over de buurt Ruitersbos.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op ruim een kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Ook Albert Heijn is op loopafstand (ruim een kwartier). In de buurt vind je diverse scholen: het Mencia de Mendoza Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op twee straten verder, en basisschool Kbs De Parel op tien minuten lopen. Het treinstation van Breda is op 3,9 km, dus met de fiets of auto bereikbaar. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via DietvorstBorman Makelaars op Funda. De makelaar heeft geen woningtype of energielabel gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.190.000
Prijs per m²€ 2.434
Woonoppervlakte489m²
Perceeloppervlakte1298m²
Bouwjaar2023
BuurtRuitersbos
WijkBreda zuid
GemeenteBreda

Locatie

Burgemeester Guljélaan 14, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Ruitersbos

Inwoners2.560
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Ruitersbos

Woningvoorraad1.185
Gem. WOZ-waarde€ 696.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Dr. Struyckenplein 60
1184m
Lidl
Dr. Struyckenplein 2
1184m
Aldi
Graaf Hendrik III Plein 35
1332m

Scholen

55 binnen 5 km

Mencia de Mendoza Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1428 leerlingen
284m
Auris De Spreekhoorn Breda
Speciaal onderwijs · 176 leerlingen
708m
Het Berkenhofcollege VSO
Speciaal onderwijs · 165 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Guljélaan 14, Breda

Is de vraagprijs van €1.190.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 52% boven het gemiddelde in de buurt (€784.667), maar het woonoppervlak van 489 m² is ook 240% groter dan het buurtgemiddelde van 144 m². De prijs per m² is daarmee lager dan gemiddeld. Of de prijs reëel is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar gezien de nieuwbouw en de royale oppervlakte is de prijs aan de hoge kant.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Omdat de woning in 2023 is gebouwd, is het aannemelijk dat het label minimaal A is, maar dit is niet bevestigd.

Wat voor type woning is dit?

Gezien het grote oppervlak (489 m²) en de nieuwbouw kan het om een vrijstaande woning of twee-onder-één-kap gaan, maar dit is niet officieel bevestigd.

Hoe is de buurt Ruitersbos om in te wonen?

Ruitersbos is een rustige, groene buurt met veel 65-plussers en eengezinswoningen. De misdaadcijfers zijn laag en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Het Mencia de Mendoza Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op 284 meter, Kbs De Parel (basisonderwijs) op 1040 meter, en er zijn ook scholen voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe ver is het naar het centrum van Breda?

Het centrum van Breda ligt op ongeveer 3,9 km van de woning, gemeten naar het treinstation. Met de fiets ben je er in ongeveer 15 minuten, met de auto in 10 minuten.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

DietvorstBorman Makelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.