Woning te koop: Burgemeester Nawijnlaan 38, Zandvoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenZandvoortZandvoort ZuidZandvoortselaanBurgemeester Nawijnlaan 38

Burgemeester Nawijnlaan 38

Zandvoortselaan, Zandvoort

€ 1.300.000
Buurt Zandvoortselaan, ZandvoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in Zandvoort

Dit is een opvallend ruime woning in Zandvoort, gebouwd in 2024 en met energielabel A++. Met 199 m² woonoppervlak is het flink groter dan de gemiddelde woning in de buurt. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Vergelijk het met andere woningen in Zandvoort.

Buurt Zandvoortselaan

De buurt Zandvoortselaan is een rustige woonwijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Het is een groene buurt met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemiddeld inkomen zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Dekamarkt, beide op een paar minuten lopen. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Oranje Nassauschool en de Hannie Schaft Basisschool, die op loopafstand liggen. Het Wim Gertenbach College voor voortgezet onderwijs zit om de hoek. De gemeente Zandvoort biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VON POLL REAL ESTATE op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 6.533
Woonoppervlakte199m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtZandvoortselaan
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Burgemeester Nawijnlaan 38, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandvoortselaan

Inwoners590
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Zandvoortselaan

Woningvoorraad202
Gem. WOZ-waarde€ 530.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Krocht 1
815m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
838m
Vomar
Celsiusstraat 192
1235m

Scholen

17 binnen 5 km

Wim Gertenbach College Zandvoort
Voortgezet onderwijs · 227 leerlingen
121m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
598m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
672m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Nawijnlaan 38, Zandvoort

Welk energielabel heeft Burgemeester Nawijnlaan 38?

De woning aan Burgemeester Nawijnlaan 38 in Zandvoort heeft energielabel A++.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€1.074.000) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€824.000). Maar deze woning is met 199 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 116 m², en het is nieuwbouw uit 2024 met energielabel A++. De prijs per m² is ongeveer €6.533, wat lager is dan het gemiddelde van €9.467 per m² in de buurt. Het is een forse prijs, maar de woning is ook uitzonderlijk.

Hoe is de buurt Zandvoortselaan om in te wonen?

De buurt Zandvoortselaan is een rustige wijk met veel oudere bewoners (285 van de 590 inwoners zijn 65+). Er zijn weinig kinderen en veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is 846, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er is een park of plantsoen op 1,7 km afstand en een treinstation op 1,9 km. Het is een groene, rustige woonomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C en 66,7% label D of lager. Deze woning steekt daar dus positief bij af.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Wim Gertenbach College (voortgezet onderwijs) zit op 121 meter. Basisscholen zoals de Oranje Nassauschool (598 m), Hannie Schaft Basisschool (672 m) en Mariaschool (672 m) zijn ook dichtbij. In totaal zijn er 17 scholen binnen 5 km.

Hoe is het met de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 30 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met 590 inwoners. De buurt oogt rustig en is vooral bevolkt door ouderen, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 5 dagen. Dat is erg kort, wat aangeeft dat woningen snel worden verkocht. Er staan momenteel slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt, dus het aanbod is beperkt.