Woning te koop: CAB-rondom 297, Utrecht
Onder optie

CAB-rondom 297

Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving, Utrecht

€ 630.000
Buurt Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige buurt

Dit appartement uit 2023 aan de CAB-rondom ademt nieuwbouw. Met 96 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in Utrecht. Bekijk ook andere woningen in Utrecht.

De buurt: Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o.

De buurt Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. is een stedelijke wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De buurt is een chaos en de mensen zijn racist en boos." De buurt telt 1.830 inwoners, met veel 25- tot 45-jarigen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn om de hoek (op 5 minuten lopen) of PLUS twee straten verder. Basisscholen zoals Van Asch van Wijckschool en Agora Hub030 zijn op loopafstand. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brecheisen Makelaars Utrecht B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 6.563
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte9799m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtSchepenbuurt Cartesiusweg en omgeving
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

CAB-rondom 297, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.4
Zara
28-11-2025
De buurt is een chaos en de mensen zijn racist en boos

Mijn ervaring in de buurt was vroeger erg goed. Het was leuk en gezellig. Nu wonen er wat mensen die het een stuk minder gezellig maken en zorgen voor onterechte overlast. Je word onterecht beschuldigd en er word gelijk politie bij getrokken. Ik vind het persoonlijk geen veilige buurt, auto’s rijden er ook erg hard en veel kinderen die onvoorzichtig omgaan met scooters of fatbikes

Buurt statistieken

Gegevens uit Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving

Inwoners1.830
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schepenbuurt Cartesiusweg en omgeving

Woningvoorraad493
Gem. WOZ-waarde€ 483.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
526m
PLUS
Plantage 15
838m
Boni
Amsterdamsestraatweg 609
1012m

Scholen

133 binnen 5 km

Van Asch van Wijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
618m
Agora Hub030
Basisonderwijs · 33 leerlingen
692m
Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 170 leerlingen
701m

Veelgestelde vragen

Over CAB-rondom 297, Utrecht

Welk energielabel heeft CAB-rondom 297?

De woning aan CAB-rondom 297 in Utrecht heeft energielabel A+++.

Is €630.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €630.000 ligt dicht bij de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€635.000) en de mediaanprijs. De gemiddelde prijs per m² is €6.549, wat overeenkomt met de prijs van deze woning (€6.562 per m²). Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €568.333 weg, maar die waren gemiddeld kleiner. De prijs lijkt marktconform voor een nieuwbouwappartement met energielabel A+++.