Woning te koop: Chrysantstraat 40, Utrecht

Chrysantstraat 40

Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving, Utrecht

€ 619.000
Buurt Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 303m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in een oud-Utrechts straatje

Deze woning aan de Chrysantstraat 40 ademt de charme van 1906, maar is met energielabel A verrassend zuinig. Met 81 m² woonoppervlak is het een fijne plek in een van de levendigste delen van Utrecht. De vraagprijs van €619.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste in dit segment. Bekijk ook andere woningen in Utrecht voor een idee van het aanbod.

Buurt Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.

De buurt staat bekend als een heerlijk buurtje, aldus een bewoner: 'ik ben hier geboren en getogen en had het nergens anders gewild. dichtbij het station en bij de winkels lekker centraal.' Een ander noemt het 'gezellig' en woont in de Seringstraat. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,6. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. heeft een omgevingsadressendichtheid van 4297, wat het zeer stedelijk maakt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn of PLUS. Basisschool Jules Verne zit om de hoek, en ook de Van Asch van Wijckschool is op loopafstand. Het station is tien minuten lopen, en parken als het Wilhelminapark zijn dichtbij. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LEF Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.000
Prijs per m²€ 7.642
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte63m²
Bouwjaar1906
EnergielabelA
BuurtEgelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Chrysantstraat 40, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.8
manar albuawad
15-10-2023
heerlijk buurtje

ik ben hier geboren en getogen en had het nergens anders gewild. dichtbij het station en bij de winkels lekker centraal .

8.4
Bep Vdhoefkastelen
24-07-2023
Gezellig

Het is een fijnen straat waar ik woon ik woon in de seringstraat

Buurt statistieken

Gegevens uit Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving

Inwoners2.885
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving

Woningvoorraad1.399
Gem. WOZ-waarde€ 402.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
303m
PLUS
Plantage 15
377m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 56
1089m

Scholen

129 binnen 5 km

Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 170 leerlingen
342m
P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
540m
Van Asch van Wijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
639m

Veelgestelde vragen

Over Chrysantstraat 40, Utrecht

Welk energielabel heeft Chrysantstraat 40?

De woning aan Chrysantstraat 40 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €619.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €510.000. De woning is 81 m² met energielabel A, wat bijdraagt aan een hogere prijs. In de buurt zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €7.077. Deze woning komt uit op €7.642 per m², wat aan de hoge kant is.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. wordt door bewoners als 'heerlijk' en 'gezellig' omschreven. Het is een zeer stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en het station. De gemiddelde beoordeling van de buurt is een 8,6 op basis van twee reviews.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A+ of beter, maar deze woning scoort met label A al bovengemiddeld goed. Dat scheelt in de stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Jules Verne zit op 342 meter, P.c. basisschool de Boemerang op 540 meter en Van Asch van Wijckschool op 639 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar te voet of met de fiets.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning van 81 m², gebouwd in 1906. Het energielabel is A. De woning is gelegen in een straat met veel karakteristieke bebouwing. Het is geen appartement in een complex, maar een zelfstandige woning.

LEF Makelaars & Taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
LEF Makelaars & Taxateurs
huispedia.nl