Woning te koop: Dautzenbergstraat 21, Heerlen
KopenHeerlenHeerlen-CentrumDautzenbergstraat 21

Dautzenbergstraat 21

Heerlen-Centrum, Heerlen

€ 439.000
Buurt Heerlen-Centrum, HeerlenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 378m²
378m² woonoppervlakte
Jumbo op 493m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Dautzenbergstraat 21 in Heerlen-Centrum is een ruime woning met een woonoppervlak van 378 m², gebouwd in 1980. Het is een koopwoning die opvalt door zijn forse omvang. De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Heerlen. Bekijk ook andere woningen in Heerlen voor een vergelijking.

Buurt

De woning ligt in Heerlen-Centrum, een stedelijke buurt met een hoge dichtheid. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,0. Een bewoner zegt: "Ik vind het persoonlijk een veilige buurt, maar dat komt omdat ik weet waar ik kan gaan en mag eraan." De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer over de buurt vind je op de pagina over Heerlen-Centrum.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Jan Linders (twee straten verder) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Basisschool Eikenderveld ligt op tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs is te vinden bij het Bernardinuscollege (tien minuten lopen). Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. De gemeente Heerlen biedt verder diverse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.000
Prijs per m²€ 1.161
Woonoppervlakte378m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1980
BuurtHeerlen-Centrum
WijkHeerlen-Centrum
GemeenteHeerlen

Locatie

Dautzenbergstraat 21, Heerlen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Savannah
23-12-2024
Veilig

Ik vind het persoonlijk een veilige buurt, maar dat komt omdat ik weet waar ik kan gaan en mag eraan. Als ik hier nieuw was had ik mij niet zo veilig gevoeld. Hier kun je aparte mensen tegenkomen en situaties meemaken die buiten deze wijk niet zo 1,2,3 gebeuren. Er is veel criminaliteit van jong tot oud en je kan het als je goed oplet ook veel te zien krijgen. Daarbovenop is er ook gewoon veel armoede hier. Ik zie meer mensen in de uitkering dan werkende en met t jaar ook steeds meer daklozen. Ik zie dat ze hier hun best doen om de stad te moderniseren. Wat ze ook wel aardig lukt maar… je hebt bijvoorbeeld de aurora flatten. Ze hebben het nu allemaal mooie kleurtjes geverft.. maar dat betekend niet dat je de ghetto ermee weghaalt. Er wonen nogsteeds dezelfde junks en dealers in de flat als toen. En zou er nou nogsteeds niet zomaar aanraden in het donker alleen te lopen. Ik vind heerlen met het jaar steeds meer modern maar het is en blijft mijn crackbuurt. Bereikbaarheid is prima maar we hebben alsnog niet dingen zoals een escooter of esteps. Tram of metro. Tram en metro kan ik begrijpen maar we lopen wel echt achter als het gaat om escooters enz. We hebben n paar jaar geleden pas die fietsen gekregen die je kan huren… en toen hebben ze eigenlijk al laten zien dat wij die verantwoordelijkheid helemaal niet aankunnen hier. We slopen hier alles waar ook maar n beetje geld in zit of niet van ons is.