Woning te koop: De Dorser 65, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 65

De Dorser 65

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 337.500
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Dit gloednieuwe appartement aan De Dorser 65 in Utrecht is een frisse, moderne woning met energielabel A++. Met 47 m² woonoppervlak is het een compacte maar comfortabele plek. De vraagprijs van €337.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Utrecht, maar de woning is ook groter dan gemiddeld in de buurt.

De buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een score van 5,38 en zegt: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC.buurt word viezer, stinkt, buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar". Op basis van één beoordeling is dit een kritisch geluid. CBS-cijfers laten zien dat de buurt veel eenpersoonshuishoudens kent en relatief weinig gezinnen met kinderen. Bekijk de buurt Transwijk-Zuid voor meer informatie.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar de Coop om de hoek voor je dagelijkse boodschappen. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals OBS Maaspleinschool op 536 meter en Openbare Basisschool De Kleine Dichter op 675 meter. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 7.181
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 65, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
470m
Albert Heijn
Vondellaan 200
722m
PLUS
Croeselaan 297-299
804m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
268m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
536m
Openbare Basisschool De Kleine Dichter
Basisonderwijs · 361 leerlingen
675m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 65, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 65?

De woning aan De Dorser 65 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is de prijs van €337.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 31% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar de woning is met 47 m² ook 47% groter dan het gemiddelde van 32 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.231, wat neerkomt op €7.181 per m² voor deze woning. Dat is iets lager dan het buurtgemiddelde, dus de prijs is relatief gunstig voor het formaat.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 90% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft A+. Dit appartement is dus uitzonderlijk zuinig.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,5 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de verstrekte gegevens wordt geen parkeersituatie genoemd. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeergelegenheid, zoals een eigen parkeerplek of straatparkeren.

Wat is de sfeer in de buurt Transwijk-Zuid?

De buurt is stedelijk met veel eenpersoonshuishoudens. Uit één review klinkt kritiek op veranderingen in de buurt. CBS-cijfers tonen een jonge bevolking (veel 25-45-jarigen) en een hoge bevolkingsdichtheid. Het park of plantsoen is op 0,2 km, dus groen is dichtbij.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 47 m² is het waarschijnlijk een 2- of 3-kamerappartement, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Lauteslager Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Lauteslager Makelaars
lauteslager.nl
Bekijk
Lauteslager Makelaars
funda.nl
Bekijk