Woning te koop: De Lithse Ham 3K, Lith
KopenOssLithDe Lithse HamDe Lithse Ham 3K

De Lithse Ham 3K

De Lithse Ham, Oss

€ 145.000
Buurt De Lithse Ham, LithBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Lithse Ham

Dit vrijstaande huis aan De Lithse Ham 3K in Lith ademt rust en ruimte. Met 216 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele woning in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €145.000 is aan de scherpe kant voor een woning van dit formaat in de regio, zeker vergeleken met andere woningen in Oss.

De Lithse Ham: een kleine, rustige buurt

De buurt De Lithse Ham is een kleinschalig gebied met slechts 25 inwoners. Het is een plek waar rust en privacy voorop staan. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met veel oudere inwoners en weinig voorzieningen op loopafstand. Bekijk de buurt De Lithse Ham voor meer informatie.

Het dagelijks leven in Lith

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, vind je op twee kilometer afstand. Ook basisscholen zoals Tweestromen Basisschool liggen op ruim anderhalve kilometer. Het is een omgeving waar je echt tot rust komt, maar waar je wel even moet reizen voor voorzieningen. De gemeente Oss biedt verder alle stedelijke gemakken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Wal makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 145.000
Prijs per m²€ 671
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte1886m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtDe Lithse Ham
WijkLith
GemeenteOss

Locatie

De Lithse Ham 3K, Lith

Buurt statistieken

Gegevens uit De Lithse Ham

Inwoners25
Mannen40%
Vrouwen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Mgr. Bekkersstraat 11
2046m
Jumbo
Ekershof 5
4343m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
5434m

Scholen

7 binnen 5 km

Tweestromen Basisschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1692m
Rooms Katholieke Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 252 leerlingen
2053m
RK Basisschool St Antonius
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2149m

Veelgestelde vragen

Over De Lithse Ham 3K, Lith

Welk energielabel heeft De Lithse Ham 3K?

De woning aan De Lithse Ham 3K in Lith heeft energielabel B.

Is €145.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €145.000 is aan de scherpe kant voor een vrijstaande woning van 216 m² met energielabel B in Lith. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een goede prijs voor wie op zoek is naar veel ruimte in een rustige omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van De Lithse Ham?

De buurt is rustig gelegen en het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,5 kilometer afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de auto of fiets. De PLUS-supermarkt ligt op 2 kilometer en basisscholen op ongeveer 1,7 tot 2 kilometer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 216 m², gebouwd in 1992. Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De woning is geschikt voor wie veel ruimte zoekt in een landelijke omgeving.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De buurt is kleinschalig met weinig voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 2 kilometer, en basisscholen zoals Tweestromen Basisschool liggen op 1,7 kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Lith of Oss.

Hoe is de veiligheid in De Lithse Ham?

De buurt is zeer rustig met slechts 7 geregistreerde misdrijven in de CBS-data. Het is een veilige omgeving, mede door het lage inwoneraantal en de landelijke ligging.

Is deze woning geschikt voor een gezin?

Met 216 m² woonoppervlak is er voldoende ruimte voor een gezin. Houd er wel rekening mee dat de buurt weinig voorzieningen heeft en dat scholen op 1,7 tot 2 kilometer afstand liggen. De woning is ook geschikt voor stellen of alleenstaanden die van rust houden.