Woning te koop: De Lithse Ham 3-101, Lith
KopenOssLithDe Lithse HamDe Lithse Ham 3-101

De Lithse Ham 3-101

De Lithse Ham, Oss

€ 264.500
Buurt De Lithse Ham, LithBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groene Lith

Deze woning aan De Lithse Ham 3-101 in Lith is een verrassend ruim optrekje. Met 216 vierkante meter woonoppervlakte is er meer dan genoeg plek voor een gezin of wie graag veel ruimte om zich heen heeft. Het huis uit 1992 staat in een rustige, landelijke omgeving. De vraagprijs van €264.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Oss voor een idee van het aanbod.

De Lithse Ham: rustig en groen

De buurt De Lithse Ham is een kleine, rustige woonwijk met slechts 25 inwoners. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de natuur dichtbij is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met veel rust en ruimte. Meer weten over de buurt De Lithse Ham?

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (ongeveer 2 km). Ook de Jumbo is binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Tweestromen Basisschool ligt om de hoek (1,7 km) en RK Basisschool De Meander is ook dichtbij (2 km). Het is een plek waar je de auto nodig hebt voor de meeste voorzieningen, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Oss biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een half uurtje rijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 264.500
Prijs per m²€ 1.225
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte1886m²
Bouwjaar1992
BuurtDe Lithse Ham
WijkLith
GemeenteOss

Locatie

De Lithse Ham 3-101, Lith

Buurt statistieken

Gegevens uit De Lithse Ham

Inwoners25
Mannen40%
Vrouwen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Mgr. Bekkersstraat 11
2046m
Jumbo
Ekershof 5
4343m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
5434m

Scholen

7 binnen 5 km

Tweestromen Basisschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1692m
Rooms Katholieke Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 252 leerlingen
2053m
RK Basisschool St Antonius
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2149m

Veelgestelde vragen

Over De Lithse Ham 3-101, Lith

Is €264.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €264.500 is marktconform voor een woning van 216 m² in Lith. De prijs per vierkante meter ligt rond de €1.225, wat gebruikelijk is voor een recreatiewoning in deze regio. Houd er rekening mee dat het hier om een recreatiewoning gaat, wat invloed kan hebben op de financieringsmogelijkheden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning, gebouwd in 1992, met een woonoppervlakte van 216 m². Het is geen reguliere woning, maar een recreatieverblijf. Dit betekent dat er mogelijk beperkingen zijn qua permanente bewoning. Check de bestemmingsplanregels bij de gemeente Oss.

Hoe is de buurt De Lithse Ham om in te wonen?

De Lithse Ham is een zeer rustige buurt met slechts 25 inwoners. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen voorzieningen op loopafstand, maar de natuur is dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen een paar kilometer. De dichtstbijzijnde is Tweestromen Basisschool op 1,7 km, gevolgd door RK Basisschool De Meander op 2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op ongeveer 11 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,5 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Oss. Met de auto ben je er in ongeveer 15 minuten. Openbaar vervoer in de buurt is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5). De omgevingsadressendichtheid is slechts 90 adressen per km². Dat betekent veel rust, ruimte en groen. Het is een landelijke omgeving.