Woning te koop: De Wijngaard 21, Wateringen

De Wijngaard 21

Buitengebied Kwintsheul, Westland

€ 1.395.000
Buurt Buitengebied Kwintsheul, WateringenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groene Westland

Deze vrijstaande woning aan De Wijngaard 21 in Wateringen is een nieuwbouwproject dat in 2025 wordt opgeleverd. Met 207 vierkante meter woonoppervlak biedt het ruime vertrekken en moderne afwerking. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Westland.

Buitengebied Kwintsheul

De woning ligt in de buurt Buitengebied Kwintsheul, een rustig en groen gebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1500 inwoners, vooral gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de omgeving oogt landelijk en ruim.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op ruim een kilometer afstand, of bij Albert Heijn op anderhalve kilometer. Basisscholen zoals WSKO Verburch-hof en De Hofvilla zitten om de hoek, op 1,2 tot 1,4 kilometer. De gemeente Westland biedt verder volop voorzieningen in de regio.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wim Duijvestijn Totaaladvies B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 6.739
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte1449m²
Bouwjaar2025
BuurtBuitengebied Kwintsheul
WijkKwintsheul
GemeenteWestland

Locatie

De Wijngaard 21, Wateringen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Kwintsheul

Inwoners1.570
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Jumbo
De Raaphorst 4
1246m
Albert Heijn
Ambachtsgaarde 162
1549m
Jumbo
Vliethof 6
1786m

Scholen

29 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1243m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1379m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
1395m

Veelgestelde vragen

Over De Wijngaard 21, Wateringen

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning in Wateringen. Het is een vrijstaand huis van 207 m², opgeleverd in 2025. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de afwerking en locatie. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Kwintsheul, een rustige omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,5 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande koopwoning met een woonoppervlak van 207 m², gebouwd in 2025. Het perceel is niet gespecificeerd, maar nieuwbouwwoningen hebben vaak een eigen tuin. Het energielabel is niet bekend, maar nieuwbouw voldoet aan hoge isolatie-eisen.