Woning te koop: Deken van Somerenstraat 122, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenCentrumBergenDeken van Somerenstraat 122

Deken van Somerenstraat 122

Bergen, Eindhoven

€ 520.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in hartje Eindhoven

Dit appartement uit 2021 aan de Deken van Somerenstraat 122 ademt moderne luxe. Met energielabel A++ ben je verzekerd van een zeer lage energierekening. De woning ligt in de levendige buurt Bergen, vlak bij het centrum van Eindhoven. Met een vraagprijs van €520.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Bergen: stedelijk wonen

Bergen is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel jonge alleenstaanden en stellen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een bruisende sfeer. De buurt Bergen heeft een mix van oude en nieuwe panden, en de woningmarkt is actief. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (358 m) of de Albert Heijn (454 m). Kinderen kunnen naar de Saltomontessorischool de Trinoom, die op 98 meter ligt, of naar Basisschool Anton van Duinkerken (135 m). Het station ligt op 2,2 km, maar de bushaltes in de buurt maken OV goed bereikbaar. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 6.753
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 122, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

60 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
358m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
454m
Jumbo
Victoriapark 90
595m

Scholen

75 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
98m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
135m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 122, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 122?

De woning aan Deken van Somerenstraat 122 in Eindhoven heeft energielabel A++.

Is €520.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €520.000 ligt 24% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€680.632). De mediaanprijs in Bergen is €700.000. Het appartement is met 77 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien het energielabel A++ en het bouwjaar 2021 is de prijs marktconform.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt heeft 80% van de koopwoningen label C, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Wat voor type woning is dit en hoeveel kamers heeft het?

Het is een appartement met een woonoppervlak van 77 m², gebouwd in 2021. Voor exacte indeling kun je de plattegrond bij de makelaar opvragen.

Hoe veilig is de buurt Bergen?

In de buurt Bergen zijn in de laatste meting 405 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is relatief hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In het centrum van Eindhoven is parkeren vaak betaald of via een vergunning. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar de parkeersituatie bij dit appartement.

Hoe lang staat deze woning al te koop?

In de buurt worden woningen gemiddeld na 67 dagen verkocht. Dit appartement is nieuwbouw uit 2021 en wordt via één makelaar aangeboden.

van Santvoort - Eindhoven
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.