Woning te koop: Deken van Somerenstraat 130, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenCentrumBergenDeken van Somerenstraat 130

Deken van Somerenstraat 130

Bergen, Eindhoven

€ 460.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een modern appartement in hartje Eindhoven

Dit appartement aan de Deken van Somerenstraat 130 voelt als een nieuw begin. Met een energielabel A+++ en bouwjaar 2021 is het klaar voor de toekomst. De woning ligt in de levendige buurt Bergen, vlak bij het centrum van Eindhoven. Voor een prijs van €460.000 is dit een scherp aanbod, zeker vergeleken met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Bergen: jong en dynamisch

Bergen is een bruisende buurt met veel jonge mensen en studenten. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5, wat past bij het eenpersoonshuishoudensrijke karakter. De buurt Bergen heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een jonge, actieve gemeenschap.

Het dagelijks leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de SPAR om de hoek (355 m) of de Albert Heijn twee straten verder (463 m). Voor schoolgaande kinderen is Saltomontessorischool de Trinoom naast de deur (84 m) en Basisschool Anton van Duinkerken op loopafstand (144 m). De gemeente Eindhoven biedt verder volop uitgaansmogelijkheden, met een restaurant op 100 m afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 6.389
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 130, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

60 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
355m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
463m
Jumbo
Victoriapark 90
599m

Scholen

75 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
84m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
144m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
767m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 130, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 130?

De woning aan Deken van Somerenstraat 130 in Eindhoven heeft energielabel A+++.

Is €460.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €460.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€680.632). Het appartement is met 72 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 110 m², maar het energielabel A+++ en het bouwjaar 2021 maken het een moderne, zuinige woning. De prijs per m² is met €6.389 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €6.501, maar nog steeds marktconform.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt heeft 80% van de koopwoningen label C, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 2021 met een woonoppervlak van 72 m². Het energielabel is A+++. De woning is onderdeel van een groter complex in de buurt Bergen.

Hoe veilig is de buurt Bergen?

In de buurt Bergen zijn in de meest recente cijfers 405 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk gebied met veel horeca en uitgaansleven. De omgevingsadressendichtheid is 4528, wat duidt op een drukke, levendige omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Saltomontessorischool de Trinoom (basisonderwijs) zit op 84 meter, Basisschool Anton van Duinkerken op 144 meter, en het Van Maerlantlyceum (voortgezet onderwijs) op 767 meter. In totaal zijn er binnen 5 km 75 scholen, dus keuze genoeg.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. De hoge stedelijkheidsgraad (1) betekent dat veel voorzieningen dichtbij zijn.