Woning te koop: Deken van Somerenstraat 132, Eindhoven
Onder optie
KopenEindhovenCentrumBergenDeken van Somerenstraat 132

Deken van Somerenstraat 132

Bergen, Eindhoven

€ 610.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een modern appartement in hartje Eindhoven

Dit appartement uit 2021 ligt in de levendige buurt Bergen, vlak bij het centrum van Eindhoven. Met 96 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €610.000 is marktconform vergeleken met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Bergen: stedelijk en centraal

Bergen is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel jonge huishoudens en een mix van koop- en huurwoningen. De buurt Bergen heeft een omgevingsadressendichtheid van 4528, wat het een van de drukste buurten van Eindhoven maakt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 353 meter of de Albert Heijn op 468 meter. Het Van Maerlantlyceum (767 meter) biedt voortgezet onderwijs. De gemeente Eindhoven heeft een uitgebreid voorzieningenaanbod.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 6.354
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 132, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

59 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
353m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
468m
Jumbo
Victoriapark 90
602m

Scholen

74 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
77m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
149m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
767m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 132, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 132?

De woning aan Deken van Somerenstraat 132 in Eindhoven heeft energielabel A++.

Is €610.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €610.000 ligt onder de gemiddelde koopprijs in de buurt (€680.632) en de mediaan (€700.000). De gemiddelde prijs per m² in Bergen is €6.501, wat voor dit appartement van 96 m² neerkomt op €6.354 per m². Dat is iets onder het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit appartement uit 2021 heeft waarschijnlijk uitstekende isolatie en een efficiënte installatie. In de buurt Bergen heeft 20% van de koopwoningen label B en 80% label C, dus dit label is uitzonderlijk goed.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. De buurt is zeer stedelijk, dus veel voorzieningen zijn op loopafstand.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

De gegevens bevatten geen informatie over parkeergelegenheid. In een zeer stedelijke buurt als Bergen (omgevingsadressendichtheid 4528) is parkeren vaak beperkt. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 2021 met 96 m² woonoppervlak. Het energielabel A++ bevestigt dat. De woning is onderdeel van een complex, maar details over VvE of servicekosten zijn niet bekend.

Hoe veilig is de buurt Bergen?

In de buurt Bergen zijn in de laatste meting 405 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk centrumgebied.

van Santvoort - Eindhoven
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.