Woning te koop: Dorpsstraat 35, Vught
KopenVughtVughtCentrumDorpsstraat 35

Dorpsstraat 35

Centrum, Vught

€ 950.000
Buurt Centrum, VughtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Jumbo op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning uit 1940 ademt de charme van een dorpsstraat in Vught. Met 129 m² woonoppervlak is het een royale woning in het centrum. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de gemeente. Bekijk ook andere woningen in Vught voor een vergelijking.

Buurt Centrum

De buurt Centrum is een levendige mix van jong en oud, met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Leuke buurt en niet alleen door de mensen, die er wonen. Alles wat ik nodig heb binnen loopafstand." Een ander noemt het "net een klein dorpje op zich" en waardeert de sociale cohesie. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 8,6. De buurt Centrum kent een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9, met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel 65-plussers.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool De Springplank op loopafstand, en ook OBS De Piramide en RK Basisschool De Schalm zijn goed bereikbaar. De gemeente Vught biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ATENZIJLSTRA Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 7.364
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar1940
EnergielabelD
BuurtCentrum
WijkVught
GemeenteVught

Locatie

Dorpsstraat 35, Vught

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.0
Corine Coeleveld
17-12-2025
Goedkoop wonen vlakbij het centrum en alle andere voorzieningen. L

Leuke buurt en niet alleen door de mensen, die er wonen. Alles wat ik nodig heb binnen loopafstand. Er zou wél wat groen tegen de saaie, lange zijgevels mogen, net zoals buurtbankjes.

7.7
Corine Coeleveld
26-11-2025
Net een klein dorpje op zich

Veel variatie in leeftijden. De meeste mensen groeten elkaar op straat. Mijn appartementencomplex is gezellig en we helpen elkaar als het nodig is.

10
Lynn
19-08-2024
Veel woonplezier hier!

Een fijne buurt waar ik sinds begin dit jaar ben gaan wonen. Een mooie omgeving aan natuur en allerlei voorzieningen in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.800
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisstraat 3G
199m
Albert Heijn
Stationsstraat 31
541m
Jumbo
Moleneindplein 109
1755m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 217 leerlingen
333m
OBS De Piramide
Basisonderwijs · 316 leerlingen
1048m
RK Basisschool De Schalm
Basisonderwijs · 398 leerlingen
1337m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 35, Vught

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 35?

De woning aan Dorpsstraat 35 in Vught heeft energielabel D.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 voor een woning van 129 m² uit 1940 in het centrum van Vught is aan de hoge kant. De prijs weerspiegelt de centrale ligging en de schaarste aan vergelijkbare woningen in de buurt. Het energielabel D betekent dat er mogelijk nog verbeteringen nodig zijn, wat invloed kan hebben op de onderhandelingsruimte.