Woning te koop: Eerste Nassaustraat 6-3, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStaatsliedenbuurtDe Wittenbuurt-NoordEerste Nassaustraat 6-3

Eerste Nassaustraat 6-3

De Wittenbuurt-Noord, Amsterdam

€ 735.000
Buurt De Wittenbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 283m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Staatsliedenbuurt

Deze woning aan de Eerste Nassaustraat ademt de charme van 1882. Met 113 vierkante meter woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een comfortabel stadsleven. Het appartement ligt in een rustige straat, maar toch midden in de levendige Amsterdamse wijk. De vraagprijs van €735.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan ruime koopwoningen in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

De Wittenbuurt-Noord

De Wittenbuurt-Noord is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een levendige plek met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt De Wittenbuurt-Noord staat bekend om zijn centrale ligging.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn om de hoek (283 meter) of bij Ekoplaza (360 meter). Voor de kinderen is Basisschool Westerpark op 289 meter lopen, en Basisschool De Bron op 419 meter. Het Cartesius Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 600 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koops Makelaardij Amsterdam op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 6.504
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1882
EnergielabelC
BuurtDe Wittenbuurt-Noord
WijkStaatsliedenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Eerste Nassaustraat 6-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit De Wittenbuurt-Noord

Inwoners1.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit De Wittenbuurt-Noord

Woningvoorraad833
Gem. WOZ-waarde€ 529.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen77%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Limburg Stirumstraat 44
283m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
349m
Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
360m

Scholen

203 binnen 5 km

Basisschool Westerpark
Basisonderwijs · 196 leerlingen
289m
Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 155 leerlingen
419m
Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
600m

Veelgestelde vragen

Over Eerste Nassaustraat 6-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Eerste Nassaustraat 6-3?

De woning aan Eerste Nassaustraat 6-3 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €735.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €735.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €612.550 in de buurt. Wel is dit appartement met 113 m² groter dan veel andere woningen. De gemiddelde verkooptijd in de buurt is 56 dagen, wat wijst op een normale markt. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat van de woning en de uiteindelijke onderhandeling.

Hoe is de buurt De Wittenbuurt-Noord om in te wonen?

De Wittenbuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge alleenstaanden en stellen. De buurt heeft een laag aantal koopwoningen (22%), dus het is een relatief zeldzaam aanbod. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven is 90, wat gemiddeld is voor een stadsbuurt.

Wat is de staat van het onderhoud van een woning uit 1882?

Het bouwjaar 1882 betekent dat de woning historische charme heeft, maar ook dat onderhoud een aandachtspunt kan zijn. Denk aan oude kozijnen, leidingen en isolatie. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven in de staat.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de binnenstad van Amsterdam is parkeren vaak een uitdaging. De buurt heeft waarschijnlijk betaald parkeren en een vergunningstelsel. Openbaar vervoer is een goed alternatief: het treinstation ligt op 2,4 km afstand.

Hoeveel supermarkten en scholen zijn er in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 150 supermarkten, waarvan de dichtstbijzijnde Albert Heijn op 283 meter. Ook zijn er 203 scholen in de omgeving, met basisscholen zoals Westerpark (289 m) en De Bron (419 m). Voor voortgezet onderwijs is Het Cartesius Lyceum op 600 meter. Dit maakt de buurt zeer geschikt voor dagelijkse boodschappen en schoolgaande kinderen.