Woning te koop: Gasthuis 3-99, Bemelen

Gasthuis 3-99

Gasthuis-Wolfshuis, Eijsden-Margraten

€ 240.000
Buurt Gasthuis-Wolfshuis, BemelenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 30 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bemelen

Dit appartement uit 2021 ligt in een rustige omgeving in Bemelen, een dorp in Zuid-Limburg. Met 63 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De woning is nieuwbouw, dus je profiteert van moderne isolatie en een energielabel B. De vraagprijs van €240.000 is marktconform voor de buurt, waar de gemiddelde prijs rond de €249.000 ligt. Bekijk ook andere woningen in Eijsden-Margraten voor een breder aanbod.

De buurt Gasthuis-Wolfshuis

De buurt Gasthuis-Wolfshuis is een kleine, landelijke wijk met ongeveer 110 inwoners. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat de buurt een moderne uitstraling geeft. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee wijk is met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,7 km afstand, of bij de Aldi en Jumbo op ongeveer 2,5 km. Basisscholen zoals Openbare basisschool Berg (1,7 km) en RK Basisschool De Keerkring (2,3 km) zijn goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 4,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Eijsden-Margraten biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 240.000
Prijs per m²€ 3.810
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte247m²
Bouwjaar2021
BuurtGasthuis-Wolfshuis
WijkMargraten
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Gasthuis 3-99, Bemelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Woningvoorraad52
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Valkenburgerstraat 25 B
1723m
Aldi
Kerkstraat 83
2341m
Jumbo
Rijksweg 27
2554m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1745m
RK Basisschool De Keerkring
Basisonderwijs · 195 leerlingen
2304m
VSO-St. Jozef
Speciaal onderwijs · 39 leerlingen
2692m

Veelgestelde vragen

Over Gasthuis 3-99, Bemelen

Is €240.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €240.000 ligt dicht bij het buurtgemiddelde van €248.946. De mediaanprijs in de buurt is €219.000, dus deze woning zit iets boven de mediaan, maar dat is logisch gezien het moderne bouwjaar en energielabel B. De prijs per m² is €3.810, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.512, maar dat komt door de nieuwbouwstatus.

Hoe is de buurt Gasthuis-Wolfshuis om in te wonen?

Het is een zeer rustige, landelijke buurt met slechts 110 inwoners. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, dus de wijk oogt modern. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de natuur is dichtbij. Het is een veilige buurt met slechts 4 misdrijven per jaar.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 1,7 km. Andere opties zijn Aldi (2,3 km) en Jumbo (2,6 km). Voor basisonderwijs kun je naar Openbare basisschool Berg (1,7 km) of RK Basisschool De Keerkring (2,3 km). Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 4,9 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Nieuwbouwwoningen uit 2021 zijn goed geïsoleerd, dus je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen. In de buurt hebben alle woningen label B, dus het is een standaard voor deze wijk.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,9 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 25 minuten fietsen. Er zijn geen directe busverbindingen in de data, dus je bent vooral aangewezen op eigen vervoer.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met een woonoppervlak van 63 m² en een prijs van €240.000 is het een betaalbare optie voor een starter, zeker in vergelijking met duurdere regio's. De woning is modern en onderhoudsarm, wat ideaal is voor wie niet veel tijd aan klussen wil besteden.

Ovida makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ovida makelaars
dynamis.nl
Bekijk
Ovida makelaars Heerlen
funda.nl
Bekijk