Woning te koop: Gijsselterweg 30-33, Ruinen
KopenDe WoldenRuinenVerspreide huizen RuinenGijsselterweg 30-33

Gijsselterweg 30-33

Verspreide huizen Ruinen, De Wolden

€ 160.000
Buurt Verspreide huizen Ruinen, RuinenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Drentse landschap

Deze woning aan de Gijsselterweg 30-33 in Ruinen ligt in een landelijke omgeving, ver weg van de stadsdrukte. Met 57 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1960 is het een compacte woning met karakter. De vraagprijs van €160.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in De Wolden voor een breder beeld.

Verspreide huizen Ruinen

De buurt Verspreide huizen Ruinen is een rustige, dunbevolkte omgeving met veel eengezinswoningen. De CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral wordt bewoond door ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Ruinen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 3,4 km afstand, of bij de PLUS op 3,9 km. In de omgeving zijn meerdere basisscholen, zoals Obs het Rastholt (4,0 km) en De Regenboog (4,1 km). Het treinstation ligt op 11,3 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente De Wolden biedt een landelijk karakter met voorzieningen op rijafstand. Meer over de gemeente De Wolden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Woonmaat Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 160.000
Prijs per m²€ 2.807
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte722m²
Bouwjaar1960
BuurtVerspreide huizen Ruinen
WijkRuinen
GemeenteDe Wolden

Locatie

Gijsselterweg 30-33, Ruinen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Ruinen

Inwoners665
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 55
3432m
PLUS
Westerstraat 17
3869m
Albert Heijn
De Weide 28
4514m

Scholen

11 binnen 5 km

Obs het Rastholt
Basisonderwijs · 97 leerlingen
3987m
De Regenboog
Basisonderwijs · 175 leerlingen
4082m
Montessorischool Het Element
Basisonderwijs · 67 leerlingen
4247m

Veelgestelde vragen

Over Gijsselterweg 30-33, Ruinen

Is €160.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €160.000 is marktconform voor een woning van 57 m² in deze landelijke omgeving. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het bouwjaar 1960. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het openbaar vervoer in Ruinen?

Het treinstation ligt op 11,3 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een auto of bus. De buurt is dunbevolkt met een omgevingsadressendichtheid van 49, wat betekent dat voorzieningen op grotere afstand liggen.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 11 scholen, waaronder basisscholen zoals Obs het Rastholt (4,0 km) en De Regenboog (4,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 11,3 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 57 m², gebouwd in 1960. De woning is compact en staat in een landelijke omgeving.