Woning te koop: Haarlemmerstraat 125A, Amsterdam
KopenAmsterdamHaarlemmerbuurtHaarlemmerbuurt-OostHaarlemmerstraat 125A

Haarlemmerstraat 125A

Haarlemmerbuurt-Oost, Amsterdam

€ 350.000
Buurt Haarlemmerbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 140m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een compact appartement in de Haarlemmerbuurt

Dit aanbod aan de Haarlemmerstraat 125A is een kleine woning in een van de levendigste buurten van Amsterdam. De advertentie vermeldt geen woningtype, waardoor we niet kunnen zeggen of het om een appartement of studio gaat. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €350.000 ligt die 56% onder het buurtgemiddelde van €800.000, een opvallend verschil, al is het woonoppervlak met 21 m² ook 59% kleiner dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam.

Haarlemmerbuurt-Oost

De Haarlemmerbuurt-Oost is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945, en in de buurt zijn geen reviews van bewoners beschikbaar. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau en een levendige sfeer. Lees meer over de buurt Haarlemmerbuurt-Oost.

Leven in de straat

De Haarlemmerstraat ligt in het hart van de buurt, met om de hoek een Albert Heijn (140 m) en op loopafstand een Jumbo (459 m) en Ekoplaza (484 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver. Ook scholen zijn dichtbij: de Vinse School (voortgezet onderwijs) zit op 11 meter, en basisschool de Burght op 330 meter. Het treinstation is op 1,3 km afstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heeren Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 16.667
Woonoppervlakte21m²
Perceeloppervlakte116m²
Bouwjaar1822
EnergielabelA
BuurtHaarlemmerbuurt-Oost
WijkHaarlemmerbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Haarlemmerstraat 125A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarlemmerbuurt-Oost

Inwoners1.520
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Haarlemmerbuurt-Oost

Woningvoorraad1.054
Gem. WOZ-waarde€ 614.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Haarlemmerdijk 1
140m
Jumbo
Westerstraat 98-102
459m
Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
484m

Scholen

217 binnen 5 km

Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
11m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
330m
Montessori Basisschool de Eilanden
Basisonderwijs · 241 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Haarlemmerstraat 125A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Haarlemmerstraat 125A?

De woning aan Haarlemmerstraat 125A in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt 56% onder het gemiddelde van €800.000 in de buurt. Houd er rekening mee dat het woonoppervlak met 21 m² ook fors kleiner is dan het buurtgemiddelde van 51 m². De prijs per vierkante meter is daardoor relatief hoog.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het is niet duidelijk of het om een appartement, studio of ander type gaat.

Hoe is de buurt Haarlemmerbuurt-Oost?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De woningvoorraad bestaat vooral uit vooroorlogse panden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn levendigheid en centrale ligging.