Woning te koop: Hellingkade 396, 'S-Gravenhage
Onder optie
KopenDen HaagScheveningenVissershavenHellingkade 396

Hellingkade 396

Vissershaven, Den Haag

€ 2.725.000
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 213m²
90% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Aan de Hellingkade in Scheveningen

Deze nieuwbouwwoning uit 2024 ademt luxe en ruimte. Met 213 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €2.725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Den Haag voor een idee van het aanbod.

Buurt Vissershaven

Vissershaven is een levendige buurt in Scheveningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,4. Een bewoner zegt: 'Hele fijne en gezellige buurt.' Een ander noemt het 'Oud en vertrouwd' en waardeert de harmonie. De buurt telt veel nieuwbouw: 57% van de woningen is na 2010 gebouwd. Meer over de buurt Vissershaven.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Hoogvliet (twee straten verder). Basisschool De Parachute is tien minuten lopen, en het voortgezet onderwijs zit op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars Rotterdam en Zoetermeer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 september 2025
StatusOnder optie
Prijs€ 2.725.000
Prijs per m²€ 12.793
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte6129m²
Bouwjaar2024
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Hellingkade 396, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.