Woning te koop: Hellingkade 418, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagScheveningenVissershavenHellingkade 418

Hellingkade 418

Vissershaven, Den Haag

€ 2.317.500
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 265m²
137% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 244 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 60 dagen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning met allure

Deze gloednieuwe woning uit 2024 aan de Hellingkade in Scheveningen ademt luxe en ruimte. Met 265 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €2.317.500 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Ter vergelijking: andere woningen in Den Haag hebben een gemiddelde prijs van €1.116.125.

Buurt Vissershaven

Vissershaven is een veelzijdige buurt in Scheveningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,38. Een bewoner zegt: 'Mijn ervaring met de buurt is dat er zeer weinig overlast is.' Enkele bewoners: 'Hele fijne en gezellige buurt.' De buurt telt 4.705 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De buurt Vissershaven kent een hoge stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of Hoogvliet (twee straten verder). Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege is iets verder weg. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars Rotterdam en Zoetermeer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.317.500
Prijs per m²€ 8.745
Woonoppervlakte265m²
Perceeloppervlakte6129m²
Bouwjaar2024
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Hellingkade 418, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissershaven

Inwoners4.705
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Vissershaven

Woningvoorraad2.598
Gem. WOZ-waarde€ 369.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Jumbo
Van Bergenstraat 7
748m
Hoogvliet
Tesselseplein 37
892m
Aldi
Westduinweg 1245
1071m

Veelgestelde vragen

Over Hellingkade 418, 'S-Gravenhage

Is de prijs van €2.317.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 108% boven het buurtgemiddelde van €1.116.125, maar de woning is met 265 m² ook 101% groter dan het gemiddelde van 132 m². Nieuwbouwwoningen in Vissershaven zijn schaars; 57% van de woningen is na 2010 gebouwd. De prijs per m² is met €8.744 hoger dan het buurtgemiddelde van €8.068, maar dat is gebruikelijk voor nieuwbouw.

Hoe is de leefomgeving in Vissershaven?

Bewoners geven de buurt een 7,38. Ze noemen het 'gezellig' en 'veilig', met weinig overlast. Wel zijn er soms jongeren op fatbikes en verwarde mensen. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand: supermarkten, restaurants en een park. Het treinstation ligt op 5,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een nieuwbouwwoning uit 2024 betreft, voldoet deze aan de huidige bouweisen en heeft vrijwel zeker een zeer zuinig label (A of hoger). In de buurt heeft 71% van de koopwoningen energielabel A of A+.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is De Parachute, op 900 meter afstand (ongeveer tien minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder: het Sint-Maartenscollege op 1,2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 600 meter.

Hoe veilig is Vissershaven?

In de buurt zijn 377 misdrijven geregistreerd, maar bewoners ervaren weinig overlast. Een review zegt: 'zeer weinig overlast (zoals criminaliteit)'. De community wordt als hecht en veilig omschreven. Wel zijn er meldingen van jongeren op fatbikes en verwarde personen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Vissershaven stonden woningen gemiddeld 80 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar kan per woning verschillen. Voor een unieke nieuwbouwwoning als deze is de looptijd lastig te voorspellen.