Woning te koop: Herenstraat 45C, Wageningen
Onder bod
KopenWageningenCentrumBinnenstadHerenstraat 45C

Herenstraat 45C

Binnenstad, Wageningen

€ 294.500
Buurt Binnenstad, WageningenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het hart van Wageningen

Dit appartement aan de Herenstraat 45C ademt de sfeer van de oude binnenstad. Met energielabel A is het een verrassend zuinige woning uit 1950. De vraagprijs van €294.500 is marktconform voor een appartement van 44 m² in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Wageningen voor een idee van het aanbod.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een levendige buurt met veel studenten en alleenstaanden. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,0. Een bewoner zegt: "Super fijn, er is nooit wat extreem gevaarlijks gebeurd." Een ander noemt het "hartstikke gezellig, markt op woensdag en zaterdag spreekt me heel erg aan." De buurt telt 3350 inwoners, vooral jongeren tussen 15 en 45 jaar. Meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Basisschool De Bijenkorf en de G.J. Van Den Brinkschool zijn beide op tien minuten lopen. Het station ligt op 6,8 km, maar de busverbindingen in de binnenstad zijn goed. Lees meer over de gemeente Wageningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Barten Tiemessen NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 294.500
Prijs per m²€ 6.693
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte319m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteWageningen

Locatie

Herenstraat 45C, Wageningen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Counda
09-06-2024
Super fijn

Ik heb 8 jaar in deze buurt gewoond er is nooit wat extreem gevaarlijks gebeurt, tuurlijk heb je dronken jongeren die zig niet kunne gedragen maar welke buurt heeft dat niet. Voor de rest een super fijne buurt

7.8
Simon
19-10-2023
Wonen aan de markt

Hartstikke gezellig, markt op woensdag en zaterdag spreekt me heel erg aan. Had iets groener gemogen, maar dat is natuurlijk niet super realistisch in de binnenstad.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners3.350
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Stadsbrink 4-10
271m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
431m
Hoogvliet
De Arc 3
547m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 105 leerlingen
610m
G J Van Den Brinkschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
620m
SBO De Dijk
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
700m

Veelgestelde vragen

Over Herenstraat 45C, Wageningen

Welk energielabel heeft Herenstraat 45C?

De woning aan Herenstraat 45C in Wageningen heeft energielabel A.

Is €294.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €294.500 voor een appartement van 44 m² met energielabel A in de Binnenstad van Wageningen is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en oppervlakte. Het energielabel A is een pluspunt dat de maandlasten laag houdt.