Woning te koop: Herenstraat 45D, Wageningen
Onder bod
KopenWageningenCentrumBinnenstadHerenstraat 45D

Herenstraat 45D

Binnenstad, Wageningen

€ 259.500
Buurt Binnenstad, WageningenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 273m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het hart van Wageningen

Dit appartement aan de Herenstraat 45D ligt midden in de levendige binnenstad. Met 40 m² woonoppervlak en energielabel A is het een compacte, zuinige woning. De vraagprijs van €259.500 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Wageningen.

Binnenstad

De Binnenstad is een bruisende wijk met veel studenten en jonge werkenden. Een bewoner zegt: "Super fijn, er is nooit wat extreem gevaarlijks gebeurd." Een ander noemt het "hartstikke gezellig, markt op woensdag en zaterdag spreekt me heel erg aan." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en de sfeer is informeel. Lees meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Basisschool De Bijenkorf en G J Van Den Brinkschool zijn beide op loopafstand. Het station ligt op 6,8 km, maar de bushaltes in de buurt brengen je verder. De gemeente Wageningen biedt een compacte, groene omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Barten Tiemessen NVM Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 259.500
Prijs per m²€ 6.488
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte319m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteWageningen

Locatie

Herenstraat 45D, Wageningen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Counda
09-06-2024
Super fijn

Ik heb 8 jaar in deze buurt gewoond er is nooit wat extreem gevaarlijks gebeurt, tuurlijk heb je dronken jongeren die zig niet kunne gedragen maar welke buurt heeft dat niet. Voor de rest een super fijne buurt

7.8
Simon
19-10-2023
Wonen aan de markt

Hartstikke gezellig, markt op woensdag en zaterdag spreekt me heel erg aan. Had iets groener gemogen, maar dat is natuurlijk niet super realistisch in de binnenstad.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners3.350
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Stadsbrink 4-10
273m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
435m
Hoogvliet
De Arc 3
540m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 105 leerlingen
612m
G J Van Den Brinkschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
626m
SBO De Dijk
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
694m

Veelgestelde vragen

Over Herenstraat 45D, Wageningen

Welk energielabel heeft Herenstraat 45D?

De woning aan Herenstraat 45D in Wageningen heeft energielabel A.

Is €259.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €259.500 voor een appartement van 40 m² met energielabel A in de binnenstad van Wageningen is marktconform. De prijs weerspiegelt de gunstige ligging en het zuinige label. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.