Woning te koop: Hinthamerstraat 67C, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschBinnenstadBinnenstad centrumHinthamerstraat 67C

Hinthamerstraat 67C

Binnenstad centrum, Den Bosch

€ 390.000
Buurt Binnenstad centrum, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 391m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Hinthamerstraat in het hart van Den Bosch ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1611 geeft het pand een uniek karakter, met authentieke details die je niet in nieuwbouw vindt. Met 54 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €390.000 is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar past bij de bijzondere ligging en het historische pand. Vergelijk het met andere woningen in Den Bosch om een beeld te krijgen.

Buurt Binnenstad centrum

De buurt Binnenstad centrum is de levendige kern van Den Bosch. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er altijd reuring is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat, maar de buurt staat bekend om zijn historische charme en voorzieningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of bij de Jumbo twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten binnen handbereik. Basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind en OBS De Koningslinde zijn op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Zande Makelaardij Waalwijk aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 7.222
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte184m²
Bouwjaar1611
EnergielabelA+
BuurtBinnenstad centrum
WijkBinnenstad
GemeenteDen Bosch

Locatie

Hinthamerstraat 67C, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad centrum

Inwoners6.960
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad centrum

Woningvoorraad4.285
Gem. WOZ-waarde€ 443.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Arena 16
391m
Albert Heijn
Vughterstraat 46
433m
Jumbo
Visstraat 54
553m

Scholen

12 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2545m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
3103m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
3134m

Veelgestelde vragen

Over Hinthamerstraat 67C, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Hinthamerstraat 67C?

De woning aan Hinthamerstraat 67C in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A+.

Is €390.000 een realistische prijs voor 54 m² in de binnenstad?

De vraagprijs van €390.000 ligt fors lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€893.482), maar dat komt doordat deze woning met 54 m² veel kleiner is dan het buurtgemiddelde van 148 m². De prijs per m² is met €7.222 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €6.413 per m². Het is een uniek historisch pand, dus de prijs weerspiegelt de zeldzaamheid en locatie.

Hoe is de buurt Binnenstad centrum om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, maar ook gezinnen. De misdaadcijfers zijn met 1.428 incidenten relatief hoog, maar dat past bij een drukke binnenstad. De sfeer is levendig en historisch.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 29,6% van de woningen een label D of lager, en 25,9% label A. Oudere panden zoals deze (bouwjaar 1611) hebben vaak een minder zuinig label, maar dat is niet met zekerheid te zeggen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind (2,5 km) en OBS De Koningslinde (3,1 km). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,7 km afstand. Ook kinderdagverblijven zijn binnen 0,7 km te vinden.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation van Den Bosch ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Zijn er parken in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 0,8 km afstand, dus op loopafstand. De binnenstad heeft ook veel historische pleinen en groene hoekjes.

Van de Zande Makelaardij Waalwijk
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen