Woning te huur: Hiraistraat 6A182, Amsterdam

Hiraistraat 6A182

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 2.025 p.m.
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Amsterdam-Zuidoost

Dit appartement aan de Hiraistraat voelt als een nieuwbouwwoning, gebouwd in 2021. Met 87 vierkante meter woonoppervlak is het ruim opgezet. De huurprijs van €2.025 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in Amsterdam. Bekijk ook andere huurwoningen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

De buurt Amstel III deel A/B-Noord

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Er wonen vooral veel jonge alleenstaanden en stellen; de gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar. De sfeer is levendig en internationaal. Lees meer over de buurt Amstel III deel A/B-Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go, die om de hoek zit. Op loopafstand vind je ook Lidl en Vomar. Voor kinderen is er basisschool IKC Metropool, letterlijk naast de deur. Ook de Amsterdam International Community School is dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder vb&t Verhuurmakelaars en Uppmärk op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.025 p.m.
Prijs per m²€ 23 p.m.
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte1120m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtAmstel III deel A/B-Noord
WijkAmstel III/Bullewijk
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hiraistraat 6A182, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
545m
Lidl
Bijlmerplein 94
791m
Vomar
Bijlmerplein 551
1048m

Scholen

73 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
67m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
664m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
897m

Veelgestelde vragen

Over Hiraistraat 6A182, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hiraistraat 6A182?

De woning aan Hiraistraat 6A182 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €2.025 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €2.025 ligt rond de mediaan van €1.983 voor huurwoningen in de buurt. Het gemiddelde is €2.182, dus deze woning zit daar iets onder. Met 87 m² en een bouwjaar van 2021 is de prijs marktconform.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Amstel III deel A/B-Noord worden gemiddeld in 8 dagen verhuurd. Dat is snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2.478 adressen per km², wat valt onder 'zeer sterk stedelijk' (schaal 2). Je woont hier dus midden in de stad, met alle voorzieningen dichtbij.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals AH to go (545 m), Lidl (791 m) en Vomar (1.048 m). Ook zijn er scholen, waaronder IKC Metropool op 67 m en de Amsterdam International Community School op 664 m. Het treinstation ligt op 800 m.

Hoe veilig is de buurt?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 415.

Wat is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt?

De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €22,65. Voor deze woning van 87 m² komt dat neer op €23,28 per m², wat iets boven het gemiddelde ligt, maar gezien het moderne bouwjaar is dat te verklaren.

vb&t Verhuurmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen