Woning te koop: Hogehilweg 12B109, Amsterdam

Hogehilweg 12B109

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 709.000
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een groene, stille hoek van Amsterdam

Dit appartement uit 2021 ligt aan de Hogehilweg, een rustige straat in de opkomende buurt Amstel III deel A/B-Noord. Met 101 m² woonoppervlak biedt het een frisse, eigentijdse indeling. De prijs van €709.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in dit deel van Amsterdam, zeker gezien het aanbod van woningen in Amsterdam.

Amstel III deel A/B-Noord: een jonge, dynamische buurt

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is nog in ontwikkeling, met veel nieuwbouw en een jonge bevolking. De meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Amstel III deel A/B-Noord heeft een stedelijk karakter, met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een levendige, groeiende wijk.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go, op loopafstand. Ook de Lidl en Vomar zijn op fietsafstand. Basisschool IKC Metropool zit letterlijk naast de deur, op 23 meter. De Amsterdam International Community School is ook dichtbij, op 749 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 709.000
Prijs per m²€ 7.020
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar2021
BuurtAmstel III deel A/B-Noord
WijkAmstel III/Bullewijk
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogehilweg 12B109, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
634m
Lidl
Bijlmerplein 94
875m
Vomar
Bijlmerplein 551
1122m

Scholen

71 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
23m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
749m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
920m

Veelgestelde vragen

Over Hogehilweg 12B109, Amsterdam

Is €709.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €709.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 101 m² in Amsterdam. In de buurt Amstel III deel A/B-Noord zijn recent geen vergelijkbare koopwoningen verkocht, maar gezien de ligging en het bouwjaar is de prijs in lijn met wat je elders in de stad betaalt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt op 800 meter van een treinstation, dus je bent binnen tien minuten lopen op het station.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat van onderhoud?

Het is een appartement uit 2021, dus nieuwbouw. De woning verkeert in uitstekende staat, met moderne afwerking en indeling. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label.